Branky: 2x Vláďa  Asistence : Michal

Vyrovnaný zápas.

Komentář od Járy :

Sestava: Jára – Viky, Míra, Jirka, Michal, Vláďa, Fred, Kamil a Honza

Do utkání jsme nastoupili velice aktivně a hned jsme si vypracovali několik gólových šancí, bohužel jsme nastřelili pouze břevno a tyč.

Od tohoto okamžiku, ale jako by na nás spadla deka – znejistili jsme, kupili nepřesnosti (asi zapříčiněno dlouhou přestávkou) a chyby. To vyústilo v první gól soupeře, kdy zcela volný hráč trefil k tyči.

Asi po pěti minutách jsme dostali druhý gól, kdy po závaru před naši bránou, kde jsme byli „v roli diváků“, soupeř prostřelil co se dalo.

Naštěstí se nám podařilo snížit, kdy Michal přihrál Vláďovi a ten nekompromisně k tyči zavěsil.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním se zápasem něco udělat. Soupeř bránil od půlky a vyrážel do brejků. Naše šance se rodily těžce a když jsme už nějakou měli, tak jsme neproměnili (možná z přemíry snahy).

Asi v 35. min. jsme dostali na 1:3 (vysoký útočník sklepnul míč a poté střela k tyči) a v 50. min? na 1:4 ( střela k tyči, která byla přesně umístěna). Ke konci zápasu se už podařilo Vláďovi jenom snížit.

Bohužel, je obrovská škoda, že jsme prohráli, soupeř byl hratelný. Z mého pohledu bylo klíčové, že místo našeho vedení z úvodu zápasu jsme začali prohrávat.

Nyní nás čekají ještě 3 zápasy, ve kterých půjde o bytí a nebytí a které budou rozhodující.

Jára

Další výsledky 8.kola :

Křídla  Ďáblic SUP - SuperNova L.F.C.  8:1,  Sen ČM PG supervet – Hell´s Older Boys 1:4,       Lomíci - Úderka Žižkov SUP 2:2,   Stará Garda SUP - Kbelák FC SUP  2:2,    VSK MFF UPK Praha SUP   -  Sokol Vysočany SUP  5:1

Chybí: Sen ČM PG supervet –  Křídla  Ďáblic SUP  nedohráno – bude dohráno 23.11.