Tycho SUP - Hell´s Oldder Boys 1:5 (1:2)

Hráno na Pražačce 1 od 20:45

Nastoupili : (10) : Mirek.V, Viky, pavelfiala, Chrásťa, Rosťa, Kamil, Sepp, JirkaR, Michal, Petr

Branku dal Michal, as. Vláďa

Jára napsal komentář k zápasu:

Soupeř prostě lepší – běhavý, důrazný, zodpovědný při bránění a jak trefně poznamenal Vláďa „ještě navíc si rozuměl s balonem“

Hned v první minutě jsme prohrávali 1:0, než jsme se rozkoukali už jsem lovil.

Poté jsme zřejmě využili soupeřovu „euforii“ z vedení a ihned vyrovnali - po nádherné akci – Vláďa křižnou přihrávkou našel Michala a ten nezadržitelně skóroval. Bohužel to asi byla jediná naše povedená akce za celý zápas.

Soupeř opět zapnul a prakticky jsme se celý poločas bránili nakonec jsme tlaku podlehli a asi v 8.min. inkasovali podruhé. Tak také skončil poločas.

Ve druhé půli se soupeř trochu stáhl. Vytvořili jsme si územní převahu ale bohužel nevyrovnali (ani jsme neměli nějakou tutovku, nebo si nepamatuji?).

Soupeř hrozil z brejků a byl stále nebezpečný a také se mu podařilo odskočit na 1:3 až konečných 1:5 (čtvrtý gól jsme dostali asi ve 46. min. a pátý asi v 50.min. dle mého odhadu).

Z pohledu potencionálního diváka si myslím, že to byl kvalitní zápas.

Z našeho týmu si zaslouží všichni maximální pochvalu zato, že jsme dřeli, bojovali, neprodali kůži zadarmo – ale prostě soupeř byl nad naše síly.

Nedohraný zápas :  Křídla Ďáblic SUP -  Sen ČM PG supervet

Odehrané zápasy :  Křídla Ďáblic SUP -  RP U Zábranských  4:1, SuperNova L.F.C. - Kbelák FC SUP  2:5,    Lomíci - VSK MFF UK Praha SUP  2:5, Sen ČM PG supervet - Sokol Vysočany SUP  5:3,  Stará Garda SUP - Úderka Žižkov SUP  2:1