2B SUP liga - 5.kolo: Tycho SUP - Křídla Ďáblic SUP 0:3 (0:3)

Hráno v Záběhlicích od 20:15 hodin

Nastoupili (8): Viky, Bohdan, Jirka, Sepp, Michal, Petr, Fred, Kamil                   Omluveni (6): Vláďa, Vejvič, Míra, Rosťa, Zdeněk,  Honza

Branky : 0:1 (16);  0:2 (18), 0:3 (25).

Oldtimer

Odehráno : Lucián SUP - VSK 2:2;  Berušky B - Veget 2:1 !!!;    Kbelák SUP - Super Naděje 3:7;  Lomíci - Kodymka SUP  6:0 kont.  oprava: Stará Garda SUP - Sen ČM 3:2;

Osobní profil Viky | 27.04.2023 22:22
Hrál se rychlý, dobrý fotbal. Soupeř byl kvalitní v kombinaci na míči a rozhodl v první půli, kdy jsme dostali rychle za sebou všechny tři branky po rychlých kombinacích. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali, soupeř se již tolik do branky netlačil a tak jsme měli stejné množství šancí jako soupeř. Oba gólmani však vynikali a vše pochytali. Body nás stála desetiminutovka v první půli, nutno ale uznat, že soupeř byl kvalitní a tam nás přehrál. Nicméně všem patří dík - odevzdali jsme, co jsme mohli.