Úvod » Zápasy » 2023 jaro

2B SUP liga - 3.kolo: Tycho SUP - Stará garda SUP 1:5 (1:3)

publikováno 14.04.2023 (aktualizováno 15.04.2023)

hráno na Děkance od 18:15

Nastoupili (8):  Jára - Viky - Jirka - Rosťa - Vláďa -  Kamil - Míra - Fred      Omluveni (5):  Michal - Bohdan - Honza -Vejvič - Petr  Fans (2): Ostravák - Oldtimer    Branky: 0:1 (15); 0:2 (18); 0:3 (20);   1:3 (30)  Vláďa  as. Kamil;    1:4 (52);  1:5 (60).

Další zápas,  další  prohra.   A proč?    Protože,  tak  jako v životě, za  chyby  se  platí  a  hlavně,  soupeř  nás  předčil  především  při  proměňování  svých  šancí.   Naopak  naše  šance  zůstaly  nevyužity.

Tak snad  příště.    Oldtimer

Další výsledky:  Křídla Ďáblic SUP - Kodymka SUP A   5:2;    Sen ČM PG supervet - VSK MFF UK Praha SUP 6:2;   Lucián SUP - Veget SUP 1:3;   Kbelák SUP - Lomíci 4:1;   Berušky B - Super Naděje A  chybí