Tycho SUP - Sen ČM PG supervet 1 : 2 (1:1)

Hráno v Běchovicích od 19:30 hodin

Nastoupili (7) :  Zdeněk - Viky - Jirka - Mirek - Fred - Kamil - Vláďa

Omluveni ( 6) : Bohdan - Michal - Petr - Rosťa - Jára - Honza

Branka : Kamil

Dalš výsledky :  Úderka Žižkov SUPHell´s Older Boys 0:1, VSK MFF UK Praha SUPRP U Zábranských 4:2, Stará  Garda - Křídla Ďáblic 1:4

Sokol Vysočany - Kbelák 1:8

Podrobnosti doplním.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Kamil | 11.09.2023 15:00
Ahoj, domnívám se že další zápas je ve čtvrtek 14.9. Čus Kamil
Osobní profil Ostravak | 10.09.2023 12:54
Zdar manšafte. To urči přijde O
Osobní profil zdenek | 08.09.2023 14:59
Velmi odpovědný výkon od všech, šlo na mě tak šest střel dohromady... a pak 56. min a kolem hlavy ke krátkýmu klacku přes clonu... Musí se to chytat... . Nicméně je třeba proměnit více šancí, na jeden gól se vyhrává prostě těžko.
Osobní profil Old_Timer | 08.09.2023 10:21
Zdravím a díky všem na place za výborný výkon. Jen tak dál. Old_timer
Osobní profil Viky | 08.09.2023 10:11
S jedním na střídání, se Zdeňkem v brance. Odehráli jsme výborné utkání, vyrovnaný zápas. Dokonce jsme si vytvořili více gólových šancí , jednu z nich proměnil Kamil ránou k tyči po brejku a vedli jsme 1:0. Soupeřovy akce jsme dobře bránili a v brance výborně zachytal Zdeněk. Těsně před poločasem jsme obdrželi po rohu branku na 1:1. Ve druhé půli jsme pak měli několik šancí, ale bohužel jsme dávali jen tyče. Nakonec tak utkání rozhodla branka ze 46.minuty. Soupeř byl tentokrát pouze šťastnější, lepší nebyl. Všichni na place podali výtečný výkon, díky!