2B SUP liga - 3.kolo: Tycho SUP - Sokol Vysočany SUP 1 : 5 (1:1)

hráno na Zákostelní

Nastoupili (8) : Jára - Míra - Karel - Fred - Michal - Zdeněk - Jirka - Vejvič

Omluveni (5): Kamil - Bohdan - Vláďa - Viky - Honza

Fans (3) : Ostravák - Viky - Oldtimer

Branky : 0:1 (06),  1:1 (26) Fred  po nahrávce od Jirky,  1:2 (35);  1:3 (47), 1:4 (51), 1:5 (55).

Další zápas.  Další prohra.  Všichni  na  place   hráli  na  hraně  svých  možností  a  vůbec  nic  nevypustili  a  proto  byl  zápas  dlouho  vyrovnaný  a  gólmani  se  fakt  zachytali.  Teda  hlavně  Jára.  Nakonec  soupeř  v  samém  závěru  rozhodl  o  bodovém  zisku.

Bohužel  poměrně  časná  hodina  zápasu   nám  nesvědčila  a  tak  jsme  ani   tentokrát  nenastoupili  kompletní.  Sice  přišel  uzdravený  Michal ,  ale  zase  nemohl  Vláďa  a  hned  to  bylo  na  naší  hře  znát.  Škoda.   Tak  trochu  je  na  všech  pomyslná  deka  a  také  chybí   i  kousek  štěstíčka.  A  to  se  ještě  zranil  Zdeněk.

No,  snad  to  vyjde  příště.    Děkuji všem

Připravil : Oldtimer

Výsledky 3.kola  :  Gente - Terasy 2:3;  Lomíci - Stará Garda 3:5;   Křídla Ďáblic SUP  - Super Naděje A  1:0 ;    Veget SUP - Úderka Žižkov SUP  3:0 ;    Kbelák SUP -  Rokoska SUP  5:3