2B SUP liga - 6.kolo: Tycho SUP - FC Kbelák SUP 4 : 7 (3:2)

Nastoupili (8) : Jára – Fred – Míra – Michal – Jirka – Bohdan – Viky – Kamil

Omluveni (6) :  Zdeněk – Vejvič– Karel - Roman - Vláďa - Honza

Fans (2) : Ostravák - Oldtimer

Branky :

0:1 (14)

1:1 (18)  - o kuriózní vyrovnání se postaral Fred - jeho zahraný aut skončil  po  teči  v brance

1:2 (22) se  opět prosadil soupeř , ktery nedal Jírovi šanci  přesně cílenou  dělovkou k tyči

2:2 (25)  nedal gólmanovi soupeře šanci  naopak Michal  po ideální nahrávce od Jirky

3:2 (26)  - krátce  na to  bylo  ještě  lépe, kdy  Michal  po  brejku  dal  přesně  k  tyči  a  bylo

Ale  2.půle  už  byla  v  režii  soupeře

3:3 (35);  3:4 (38); 3:5 (43); 3:6 (51);  3:7 (57)

4:7 (59) - poslední tečku v zápase  zapsal opět Michal, který upravil   konečné  skóre po  chytré  přihrávce od Bohdana

Co  dodat.  Ideálně  rozehraný  zápas  z  1.poločase  jsme  ztratili  hned  v  úvodu  2.půle, kdy  se  naše  hra  tak  trochu  zhroutila. Škoda.

Přítomným  děkuji  za  nasazení , ale  dneska  to  prostě  moc nešlo.

Zapsal Oldtimer

Odehrané zápasy  6.kola :

Super  Naděje B - Jawa-Suprtechno B  6:0 kont.;    Zelená liška SUP A - Retro Tamu Pua 2:1 ;    Tycho de Brahe SUP - Kbelák FC SUP  4:7 ;    Stará Garda SUP - Domácí potřeby SUP  4:4 ;      Damned CF SUP - Veget FC SUP    4:2 ;     Gente supvet -  Úderka Žižkov SUP  6:2