2B.SUP liga - 11.kolo: Tycho SUP – Starci na chmelu SUP A 2 : 2 (2:2)

Nastoupili (9) :  Roman (nová posila týmu) - Viky -Karel - Michal - Fred - Vejvič - Vláďa - Honza - Jirka

Omluveni (3) : Jára - Kamil - Míra

Fans (5) : Vláďa Ko., Otta, Zdeněk, Ostravák, Oldtimer

Branky :

0:1 (6)  soupeř  skóroval  z  brejku ,  kdy  přesně  k  tyči  nedal  našemu  gólmanovi šanci ;

1:1 (8) Jirka  po  sam.akce  propálil  přesně k  tyči ;

1:2 (9)  vlastní ;

2:2 (13)  dával Vláďa  do  prázdné  po  super nahrávce od  Vejviče

Nakonec  dělba  bodů, ale  bylo to  drama.  Po  celý  zápas  jsme  byli  sice  lepší, ale  mnohé  příležitosti  jsme  trestuhodně  nedali.  Poděkování  všem  za  bojovný  výkon.

Další výsledky :  Veget - Jawa 0:4; Starci - Malešice 6:0 kont.;  Lucián - Zelená liška 0:6 kont.; Radouč - Lomíci 1:2, Kbelák - Super Naděje B 9:1

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Mirek.V | 07.12.2021 9:53
Dodatečně gratuluji k super výsledku. Jinak přeji všem pohodové svátky a všechno nejlepší v novém roce včetně té fotbalové formy....
Osobní profil Old_Timer | 06.12.2021 18:57
Hanka Filipová napsala 3.12. 10:39 : To je paráda, tak jsme se zachránili.
Osobní profil Old_Timer | 06.12.2021 18:56
Jirka Patka napsal 21:23 : Super
Osobní profil Old_Timer | 06.12.2021 18:50
Od : Vládi Kolankiewicze
Napsal : Gratulace!!!!!
Ostravák Jirka to všechno přesně napsal.....
Jen bych dodal (s Tomášem Pospíchalem): "Fotbal nemá logiku".
V první půli se míč jen dvakrát dostal poblíž naší branky (podruhé dokonce bez soupeře!!!!) a byla z toho remíza 2 : 2 !!!!! My jsme měli spoustu šancí, některé zlikvidoval jejich šikovný brankář, jindy chyběly milimetry..... Prostě to vypadalo na jasné vítězství.
Ale ve druhé půli jsme byli pod tlakem, párkrát byla "pěkná trma vrma" před naší brankou a z našich protiútoků zase nic nevyšlo. Ale konec se přiblížil a všichni (i soupeř) věděli, že udržení v soutěži je naše!!!!!!
Díky za pěkný sportovní zážitek ....se vším všudy!!!!!!
V.
Od : Ostraváka
Napsal: Zdar manšafte. Už od rána jsem byl mírně řečeno nervózní, a čím více se blížil závěr špilu, tím má nervozita gradovala. Vše dopadlo dobře, v dramatickém a celkem korektně hraném i pískaném špilu jsme vyválcovali potřebný bod a zachránili se v 2. lize. A je to zásluha Vás všech, že jste to po špatně rozehraném začátku sezóny nevzdali a zachránili se, klobouček dolů smekám. Účast na špilu mě velice mile překvapila, a to nejen hráčská (přišel asi každý, kdo aspoň trošku mohl manšaftu pomoci, a všichni, zdůrazňuji VŠICHNI, jste bojovali jak lvi a hráli velice zodpovědně), tak divácká (k naší plné fanouškovské základně snad chybělo už jen Seppovo příbuzenstvo a amazonky z berňáku). Špil, i když jsme byli herně viditelně lepší, se výsledkově nevyvíjel dobře, dvakrát jsme prohrávali, vždy však dokázali rychle vyrovnat. Druhá půle už byla hlavně o tom, že my jsme chtěli nedostat a soupeř naopak dát rozdílový gól, který rozhodoval o bytí či nebytí nás/soupeře v 2. lize i v následující sezóně. Štěstí, které jsme si zasloužili a šli mu v 2. půli sezóny svou předvedenou hrou (vyztuženou bojovým duchem a hlavně odevzdaným srdíčkem na place) naproti, stálo při nás a 2. ligu budeme hrát i následující sezónu. Díky moc všem, za předvedenou hru, za to, že jste to nevzdali, …… Vyližte si po sezóně rány/dejte se do kupy, užijte pěkné a pohodové svátky a už se těším na setkání s Vámi na začátku nové sezónu v březnu příštího roku. O