2B.SUP liga - 2.kolo: Tycho SUP – Lomíci 3 : 5 (1:2)

Hráno na Pražačce 2 od 19:00 hod

Nastoupili ( 8):  Jára - Míra - Jirka - Michal - Fred - Kamil - Karel - Vláďa

Omluveni ( 4) : Zdeněk - Viky - Zdeněk - Honza

Fans ( 2) :   Ostrávak - Oldtimer

Branky :  0:1 ( 1)  soupeř skóroval  hlavou hned z první akce ;   1:1 (24)  - vyrovnáno - po samostatné akci  na dvakrát skóroval  Jirka ; 1:2 (30) - v samém závěru poločasu opět udeřil soupeř po rychlé akci ;    s příchodem Vláďi  o poločase jsme převzali  otěže  zápasu ,  nejříve Vláďa chytře  posunul na Kamila před bránu a ten se nemýlil - 2:2 (44) , vzápětí další  nahrávka Vláďi  a  tentokrát zavěsil Michal - 3:2 (46) . Dokonalá otočka ve skóre,  ale soupeř  poté předvedl drtivý  závěr - nejdříve využil rychlé  přečíslení přesně k tyči - 3:3 (50) ;  následně  důrazným napadáním získal na půli míč  a dal z brejku na 3:4 (52)3:5 (58) - rozhrál roh prudce  do  chumlu  hráčů tak šikovně, že se  míč  od  našeho bránícího odrazil  do  brány .

Zdá  se ,  že  jsme  asi  urazili  fotbalového  boha .  Další  odehraný  zápas  a  další  prohra  po  velmi  dobrém  výkonu.   Zápas  se  musel  líbit . K  vidění  byl totiž  zápas  hraný  ve  vysokém  tempu s  častým  zakončením, spoustou  osobních  soubojů  o  míč, pěkných  fotbalových  akcí  .        Konečný  výsledek nás  určitě  nepotěšil , ale  všichni  dali  do  hra  max. nasazení  a  to je dobře.

Příště  bude  líp.       Oldtimer                                                                                                                                                         Další výsledky :  Veget - Radouč B 5:1 , Super Naděje B - Malešice 9:2;  Starcxi na chmelu - Stará Garda 1:1 ; Kbely - Lucián 4:2; Zelená liška - Jawa 1:3