3C.SUP liga 6.kolo : Tycho de Brahe SUP - Real Prd SUP 7:1 (2:0)

hráno na hřišti Štěrboholy od 19:30 hod

Nastoupili (9): Jára - Mirek - Viky - Michal - Vláďa - Vejvič - Fred - Zdeněk - Jirka R

Omluveni (2): Jirka P. - Karel

Fans (3) : Lucka + Ostravák + Oldtimer

Branky : na  1:0   dával Vláďa (8 min) po nahrávce od Vejviče ;      na  2:0  si  dali  vlastní  branku hráči Realu  (13 min) ;     na  3:0 zavěsil Michal (34 min) po asistenci od Jirky R. ;   na 4:0 dával Viky  (36 min) - nahrával Vejvič ;     na 5:0 zavěsil přesně k tyči  Jirka R. (39 min) po  ideální nahrávce od Vládi ;    na  6:0  se  trefil opět Vláďa (44 min) po nahrávce od Michala ;   na  7:0  proměnil tentokrát  Michal (51)  po nahrávce od Vláďi  a  nakonec  se  prosadil  i  soupeř v  (53 min) - 7:1

Výsledky zápasů 6.kola :  Indus - Kodymka 9:5 ;  Lomíci - Kapr tým 6:0  kont. ;                                              Trops - Podolka 3:3 ; Jawa - Vysočany 9:0

Osobní profil Ostravak | 11.12.2020 8:00
Zdar manšafte. Moc rád jsem Vás po dlouhé době viděl . Přiznám se, říkal jsem si, jestli Vám nepřinesu smůlu , když jsme bez mé divácké účasti doposud v sezoně soupeře jen válcovali a až na nešťastnou remízu 3:3 s Lomíky ve 2. kole jsme brali všechny body s famózním skóre . Naštěstí se tak nestalo , rozjezd byl sice pomalejší, šla vidět delší pauza, ale ani plukovník Prymula a jeho následovník nás nezastavili Byla to parádička se na Vás koukat, každý věděl, co má dělat, kde je soupeř, kde spoluhráč, jak zahrát balon, prostě z Vás zářila jistota, která se přetavila do suverénního výkonu Soupeř tak do 25. minuty nevěděl, co má dělat, a mohl být vděčný, že je to jen dva nudla Závěrem poločasu soupeř zázračně ožil, začal s námi hrát vyrovnanou partii a párkrát se i Sepp, který do té doby mrzl v kase nudou, pořádně zapotil . Druhá půle začala podobně, jako skončila ta první, už jsem se začínal bát o výsledek , přepnuli jsme na vyšší rychlostní stupeň a soupeř byl opět tam, kam patřil, tedy na kolenou Škoda jen toho inkasovaného gólu v závěru, zbytečně, podle mě jasný nedůraz obrany , Sepp si mohl připsat další nudlu, a zasloužil si ji, několikrát nás podržel, hlavně bravurním zákrokem v první půli, kdy za stavu dva nudla soupeř střílel přes dva Seppovi stínící hráče, viděl jsem to jasně v naší kase, a tu se vymrštila Seppova levačka a zázračně vyrazila balón mimo kasu, nechápu , klobouk dolů . Z hráčů v poli mě zaujal zase Jirka R., jeho přehled, důraz a zdravé sebevědomí, i když tyhle vlastnosti šlo vidět na place u všech z Vás , rostete , děkuji za nádherný fotbal, bylo na co koukat, jen tak dále . O
Osobní profil Ota | 10.12.2020 22:59