Úvod » Zápasy » 2020 podzim

3C.SUP liga 4.kolo : Tycho de Brahe SUP - Sokol Vysočany SUP 6 : 0 (1:0)

publikováno 02.10.2020 (aktualizováno 08.10.2020)

hráno Zákostelní od 18:15

Nastoupili (9) : Jára (B) - Jirka Patka (C) -  Fred - Michal - Vláďa - Míra - Jirka Runtsch - Viky - Vejvič             Fans (3) :  Hanka - Ota  - Oldtimer                   Branky :   - na 1:0 (26)  dával  Vejvič   do  prázdné  po  nahrávce  od  Míry          - na  2:0  (33)  dal  Jirka  po  samostatné  akci      - na  3:0   (34)   dával  Michal  po  rohu  od  Jirky          -  4:0 (46)   se  zapsal  do  střelecké  listiny  tak  trochu  svátečný  střelec  Míra  po  nahrávce  od  Michala     -  5:0 (58)  až   v  samém  zavěru    se  prosadil  také  Vláďa  do  prázdné, když  "obral"   na  půlce   riskujícího  gólmana       -  6:0 (59)  - konečný   střelecký  účet  uzavřel  Fred  do  prázdné   po  nezištné  přihrávce  od  Vládi.

Ještě  krátce k zápas :

Na  umělce  ve  sportovním  areálu  místního  Sokola  se  nám  tradičně  daří.  I  tentokrát  jsme  proti  místním  dědkům  měli   zápas   pod  kontrolou .  Lepším  pohybem  jsme   jezdili    od  brány  k  bráně a  soupeře  jsme  dostávali  pod  tlak. Neustále   jsme  si  vytvářeli  šance  ke  skórování.  Jen  to  gólové  zakončení  se  nám  dlouho  nevedlo. Až  se  v závěru  1.půle   se  utrhl  z obrany  Míra  a  po  přečíslení   obrany  soupeře  ideálně  uvolnil  Vejviče ,  který  bezpečně zavěsil – 1:0.  Soupeř  měl  vzápětí  šanci  srovnat  skóre,  ale  přesně  mířenou  pumelenici  vytáhl  Jára  excelentně   na  roh.  Doslova  zákrok  zápasu.  Ve  druhé  půli  už  to  bylo  o  něčem  jiném.  Nejdříve  soupeř  „namazal“  míč  Jirkovi Pa. a  ten  se  nemýlil – 2:0.  Hned  vzápětí  rozehrál  Jirka Pa.  z rohu  míč  na  přední  tyč  a  Michal  byl  ve  správný  okamžik  na  správném  místě - 3:0.  I  nadále  se  hrálo  prakticky  na  jednu  bránu .  Supři z Vysočan  se  pouze  bránili  a  ve  druhé  půli  měli  jedinou  kloudnou  střeleckou  příležitost .  Ale   přesně  mířenou  „utajenou“  střelu  k zadní  tyči  vytáhl  tygřím  skokem  Jára  na  roh.   Nakonec  se  prosadil   po  přiťuknutí  od  Michala  i  Míra  - 4:0  a  samém  závěru  se  konečně  v zápase  prosadil  i  Vláďa , když  obral  gólmana  na  půlce  o  míč  a  „zavezl“  ho  až  do  brány  - 5:0.   Hned  vzápětí  ještě  Vláďa  uvolnil  Freda ,  který  uzavřel  střelecký  účet – 6:0

Zápas  se   musel  líbit .  Výsledek   hovoří  za  vše.

Zapsal  :  Oldimer

4.kolo - výsledky :  Jawa-Suprtechno B – Lomíci 1:7;  Indus SUP B – Kapr tým SUP 4:0 ; Trops - Kodymka 3:1 ; Sedm zbabělých SUP  -  Podolka FC SUP 4:3