3C.SUP liga 3.kolo : Tycho de Brahe SUP - Kodymka "A" 4 : 1 (2:1)

hráno na hř. Štěrboholy 3 od 19:15

Nastoupili  (7) :  Jára - Míra - Viky - Vejvič - Vláďa - Michal - Fred

Fans (3) : Kořínek 2x, Oldtimer

Branky :

1:0 (23)  tečoval míč  do  sítě    Michal  po  rohu   od  Vládi,   1:1 (27)   Michal  nedal  Járovi  šanci , ale ...   ,   2:1 (30)   Vláďa  zažitkoval  ideální  nahrávku od soupeře ,  3:1  (39)    opět  Michal  - tentokrát  hlavou  po  autovém  vhazování  od Vejviče ,  4:1 (53)  a  zase  Michal  důsledním  napadáním obral  váhajícího  obrance  a  po  brejku  dal  nekompromisně  přesně  k  tyči .

Upřímně  musím  napsat , že  jsem  měl  z  tohoto  zápasu  tak  trochu  obavy.  Jednak   díky  výsledkům  soupeře  v  minulé  sezóně  i  díky  jeho  výsledkům  v  úvodních  zápasech ,  ale  také   i  díky   naší  sestavě – v den  zápasu  bylo  ještě  v poledne   přihlášeno  pouze  5  borců.  Nakonec   se   sešlo  sedm  statečných .

V  průběhu  zápasu  jsme  předvedli  velice  dobrý  kolektivní  výkon.  Zápas    dobré  úrovně  se  hrál  v  neustálém  pohybu  s  řadou  osobních  soubojů .  Všichni  pečlivě  bránili  útočné  výpady  soupeře  a  to ,  co prošlo , bezpečně  vychytal  Jára  v  brance .  Nakonec  se  ukázal  jako  rozdílový  hráč  zápasu  Michal,  který  měl  na  konečném  výsledku  lví  podíl.

O  úvodní  branku   zápasu  se  postarali  Vláďa  s  Michalem . Nejdříve  v  gólové  šanci  obránce  v  poslední  chvíli   ukopl  Vláďovi  míč  na  roh.  Míč  z rohu  rozehrál  na  Michala  u  přední  tyče , který   míč  tečoval  do  branky – 1:0.  O  další  branku  se  bohužel  postaral  také  Michal , který  při  obraném  zákroku  „vymetl“  pavučinu  naší  branky – 1:1.  Nakonec   v  samém  závěru  úvodní  půle  obral  Vláďa  o  míč  váhajícího  obránce  a  po  kličce  brankářovi  bezpečně  zavěsil  - 2:1.    I  ve  druhé  půli  se  hrál  fotbal  dobré  úrovně.  Obě  mužstva  měla  celou  řadu   dobrých  střeleckých  příležitostí.  Oby  gólmani  byli  dlouho  bezchybní.  Nakonec  se  prosadil  opět  Michal  -  chytře  přehlavičkoval  gólmana  po  přesně  hozeném  autu  od  Vejviče - 3:1.  A  nakonec   Michal  napodobil  Vláďu  z  první  půle,  na  váhajícím  obránci   získal  míč  a  po  brejku  dal  přesně  k tyči – 4:1.

Zápas  se  musel  fans   líbit .  O  zasloužené   vítězství  se  postarali  bez  rozdílu  všichni ,  kteří  si  hrábli  až  na  dno  svých  sil.

Poděkování  všem  za  maximální  výkon.

Oldtimer

Škoda,  že  zápas   neviděl  náš  ostravský   dopisovatel ,  jeho   komentování  mně  totiž  hodně  chybí .   Už  má  nové  koleno  a  tak  mu  přeju   brzké   uzdravení ,  ať  ti  to ,  Ostraváku   brzo  běhá .

Odehrané zápasy 3.kola : Lomíci – Trops 1.SK SUP 2:1,  Sokol Vysočany SUP – Sedm zbabělých SUP 1:3