3C.SUP liga 2.kolo : Tycho de Brahe SUP - Lomíci 3:3 (3:2)

Nastoupili (8) :  Jára Seep (B) - Jirka P. (C) - Jirka R. - Viky - Michal - Vláďa - Vejvič - Fred

Omluveni (4) :  Zdeněk - Ota - Míra - Karel

Fans (1 ) :  Oldtimer

Branky :

1:0 - Vláďa  se  prosadil  ve  3.minutě  po samostatné akci ,    2:0  -  Michal v 7.minutě  zužitkoval  nezištnou  přihrávku od Jirky R.,   2:1  - soupeř    kontroval  v 13.minutě  z  rychlého  brejku   přesně  o  tyč ,   3:1  skóroval  opět Vláďa  v 22.minutě  po  ideální  nahrávce  od  Vikyho ,   3:2 -  skóre   1.poločasu   uzavřel  soupeř  v  30.minutě   opět  z  brejku  po  našem  rozehraném  rohu ;  3:3 -   a nakonec  soupeř  úplně   v  samém  závěru  srovnal  20   vteřin  před  koncem .

2x  škoda.

Na  úplně  novém   umělém  pažitu  jsme  nastoupili  proti  tak  trochu  nemachrovanému   soupeři ,  který  sice  sestoupil  z  druhé  ligy, ale  v  úvodním  zápase  svého  soupeře  jasně  přehrál  a  tak  si  docela  hodně  věřil.   Ale  hned  v  úvodu   jsme  mu  srazili  trochu  jeho  hřebínek.   Nejdříve    Vláďa   na   půlce   získal  na  váhajícím  obránci   míč  a  trochu  se  štěstí   prokopl  děravého  gólmana - 1 : 0 . Navíc  chvilku  nato  si  podali  obranu  soupeře  Jirka R. s  Michalem  a  bylo - 2 : 0 .

Ale  i  soupeř   dokázal  vzápětí   kontrovat .  Z  rychlého  brejku  totiž  dokázal  skórovat  přesně  mířenou  střelou  o  tyč  - 2 : 1 .  V  dramatickém  zápase  hraném   ve  slušném  tempu   pokračovala  obě  mužstva   v  útočném   fotbálku .  Hra  se  neustále  přelévala  z  jedné  strany  na  druhou.  Z  mnoha  příležitostí   se  podruhé  prosadil  Vláďa po  ideální  nahrávce  od  Vikyho – 3 : 1.  Bohužel  v  samém  konci  úvodního  poločasu  jsme  po  našem  rohu  opět  inkasovali  -  soupeř   opět  skóroval  z rychlého  přečíslení  - 3 : 2 .

I  ve  druhé  půli  se  hrál  fotbálek  v  rychlém  tempu  v  maximálním  nasazení  všech  borců.  Oba  týmy  měly  dobré   příležitosti  ke  skórování , ale  další  branky  nepřicházely.  Už  se  zdálo , že  se  budeme  radovat  z  vítězství ,  ale  zhruba  20  vteřin  před  koncem  soupeř  zoufale  nakopl  míč  k  naší   brance  a  po  několika  šťastných  odrazech   míče   ho   soupeř  nakonec   uklidil  do  naší  sítě.   Prostě  super  pech.

Jinak  opět  velmi  dobrý  a  zodpovědný  výkon  všech.

Oldtimer

P.S.

Ještě  známé  výskedky :

Jawa-Suprtechno B - Indus SUP B  3 : 2 ;    Trops 1.SK SUP - Kapr tým SUP  1 : 1;      Real Prd SUP - Sokol Vysočany SUP  1 : 6 ;  Kodymka A - Sedm   zbabělých SUP 8 : 1

A ještě  výsledky Tycha v HL :

5.B liga :  2.kolo : Tycho "A" - Díky čau Pirelli FC 4:1;    3.kolo : Tycho "A" - Erectico TBC 2:5

3.D VET liga :    1.kolo : Tycho VET- The Penguins 6:5 XXL  2:4 ;   2.kolo : Tycho VET - Reka Group - Calvados  6:2