3B.SUP liga 7.kolo : Tycho de Brahe SUP - Bítovská SUP 0:3 (0:2)

publikováno 22.10.2019 (aktualizováno 03.11.2019)

hráno na hř. Záběhlice od 19:00 hod

Nastoupili (8) : Jára - Zdeněk - Míra - Michal - Ota - Viky - Vláďa - Fred

Fans (3) :  Hanka - Ostravák - Oldtimer

Tak  trochu zápas  blbec  a  nakonec   asi  zasloužená  výhra  Bítovské.  Fotbal  prostě  nemá  logiku.  Hráno v dobrém tempu,  hra  se  neustále  přelévala  od  jedné  brány  k  druhé.   Ale  naše  dobré  šance  ke skórování  zůstaly  bez  využití,   naopak   náš  tradičný  soupeř  naše  chybičky  neskutečně  trestal.   Nejdříve dal  v 9.minutě   po  naší  rozehrané standarce   po  brejku  na 1:0,  pak  dal  v   29.minutě  po  našem  zbytečném  zaváhání  po  rozehrání  od  naší  brány  na  2:0  a   nakonec    v  36.minutě   po  nacvičeném  signálu  z  rohu  dal  na  3:0.

Zapsal  :  Oldtimer

Odehraná zápasy  :  Dehet - Radouč B  2:2,  Kickers - Rokoska 2:2, Vibromax - RUM 1:5, Caroil - SuperNova 2:2

Osobní profil Ostravak | 23.10.2019 7:58
Zdar manšafte. Na včerejší špil (na který jsem málem dorazil se zpožděním jednoho dne ; trenér mě naštěstí včas umravnil ) jsem se vyloženě těšil, neboť jsem po minulém špilu očekával snadnou a drtivou výhru. A zase jsem se mýlil Soupeř, asi pod dojmem naší výhry minulý týden nad jasným favoritem, se nás bál a prvních dvacet minut si nic nedovolil, jen bránil. My jeho pasivitu bohužel nepotrestali , naopak dostali jeden zbytečný gól a v závěru poločasu, kdy už soupeř hru vyrovnal/přestal se nás bát, druhý, ale úplně zbytečný/školácký . Druhý poločas už nás soupeř přehrával a že to skončilo jen nudla 3, za to vděčíme Seppovi (i když na jeho školáckou chybu, kdy si balon vtáhnul rukou do vápna, už asi nezapomenu ; já vím, Seppe, reflex ) Jak píše trenér, včera to byl zápas blbec, nešlo nám to, všude jsme byli druzí, chlapy jsme si nehlídali, Vláďovi vyloženě trávník nesedl, … a když už jsme se do nějaké šance dostali, chybělo nám štěstíčko, aby to tam padlo, trošku to na mě působilo, jako že jsme den před zápasem hodně flámovali. Čeho si na všech moc cením je, že ani za stavu nudla 3 jste nikdo nic nevypustili a dřeli jste jak koně Hold každý den není posvícení . Tak zas příště