3B.SUP liga 3.kolo : Tycho de Brahe SUP - Kickers 1990 ČFC 0:2 (0:1)

publikováno 25.09.2019 (aktualizováno 28.09.2019)

hráno MIKU 4

Nastoupili (9) : Jára - Jirka - Míra - Zdeněk - Fred - Ota - Michal - Vláďa - Viky

Branky : 0:1 (6);  0:2 (43)

Vyrovnaný  zápas  hraný  v  dobrém  tempu.   Kvalitní  soupeř  byl   o   něco  fotbalovější  a  naše  drobné  chybičky  náležitě  trestal.   Naopak  naše  příležitosti  ke  skórování   zůstaly  nevyužity  a  tak  nakonec, i  když  Jára  pochytal  co  se  dalo,   jeho  zasloužená   výhra.

Oldtimer

Známé  výsledky :  Bítovská - Radouč  3:5,  SuperNova - Vibromax 3:0, Dehet - RUM 3:0

Osobní profil Ostravak | 25.09.2019 8:18
Zdravím manšafte. Dovolím si nesouhlasit s Vaškem ohledně vyrovnanosti zápasu Soupeř byl prvních cca 50 minut o parník lepší, neustále byl u nás, byl důrazný, nenechal nás dýchat/rozehrát a tvořil si šance, které naštěstí pro nás, i díky Seppovi, nevyužil Kdyby to v té chvíli bylo 10:0, neřekl bych ani popel. Přitom jsme se hodně snažili, bojovali, hlídali si chlapy.... První gól jsme dostali po naší bohužel již asi standardní chybě, když jsme si před naší kasou při presu soupeře hráli s balónem (místo důrazného odkopu od naší kasy), až nám ho soupeř sebral a po přihrávce zasunul do prázdné V zápase byl ještě jeden moment, kdy vysoký balón poskakoval před naší kasou a my si dávali přednost, kdo ho odehraje Druhý gól byl nešťastný, po nepovedené střele soupeře, která šla mimo, kde stal soupeř, který balón se štěstím tečoval tak, že ten skončil v kase Cca 10 minut před koncem přišla naše velká šance po přečíslení soupeře a my najednou byli lepší než soupeř, který se čím dál tím více začal bát o výsledek. A my si tvořili šance, a dobré, bohužel jsme žádnou neproměnili Věřím, že kdybychom dali gól na 1:2, spadl by tam i druhý, možná třetí