Úvod » Zápasy » 2019 podzim

3B.SUP liga - 2.kolo : Tycho de Brahe SUP - Radouč B 4:2 (3:1)

publikováno 17.09.2019 (aktualizováno 27.09.2019)

hráno - hřiště Hostivař od 19:30

Soupeř, který nám obvykle dělá velké problémy, nastoupil se snahou držet míč. K tomu využíval velké hřiště a také se brzy dostal do vedení po střele z přímého kopu. My  měli hodně šancí, ale nějak nám to tam nechtělo padat. Ale do poločasu se nám  podařilo zápas otočit a ve druhém poločase jsme již výsledek kontrolovali.

Nastoupili (8) :  Fred - Jirka - Zdeněk - Vláďa - Michal - Ota - Viky - Mirek

Info od Oty :

Branky (4) :  Vláďa 3x - nahrávky : Michal 2x, penalta,    Zdeněk 1x -  nahrávka : Michal

Známé výsledky : Rokoska - Bítovská 6:3

Komentář sudího :  Chrástecký svým fotbalovým koncertem dovedl tým Tycho de Brahe SUP k vítězství.   NH :  V. Chrástecký

Branky : 1:1  V.Chrástecký (17),                      2:1  V.Chrástecký (25),                      3:1  V.Chrástecký z  penalty (28),           4:1 Z.Lust  (42)