3B.SUP liga 10.kolo : Tycho de Brahe SUP - Endoprotéza 3:3 (2:1)

Hráno na hřišti Mikulova 3 od 20:15 hodin

Nastoupili (8) :   Jára - Jirka- Viky - Fred - Vláďa - Michal - Vejvič - Ota

Omluveni (4) :  Hanka - Zdeněk - Míra - Karel

Fans  (8) :  Hanka  + 2 fans;  Oldtimer  + 1;  Ostravák + 1,  fotografka

Branky :   na 1:0  dal  v 9.minutě   Michal  po  nahrávce  od  Vikyho;    na 1:1  soupeř vyrovnal v 17.minutě;    na  2:1  dával  v  30.minutě  Vláďa  po  nahrávce  od Jirky;     na 2:2   soupeř  skóroval  v 33.minutě;       na  2:3  potvrdil  v 49.minutě  kanonýrské kvality nejlepší  hráč  soupeře   a  na 3:3   Vláďa  dorážel  v  56.minutě  ve  zmatku  do  prázdné

Dramatický  zápas   skončil   nakonec  po  boji   spravedlivou  remízou.

Osobní profil Ostravak | 13.06.2019 8:51
Zdar manšafte . Soupeř byl technicky velmi zdatný, důsledný/vše dohrával, někdy dost tvrdě až brutálně (tohle jsem ještě na této úrovni nezažil, hráli jak o zlaté trenky a smrdělo to těžkým úrazem a záchrankou ), a naopak bečel pomalu při jakémkoliv našem kontaktu s ním, ještě že mu to rozhodčí nežrali Neviděl jsem první náš a druhý soupeřův gól V konečném důsledku souhlasím s trenérem, remíza byla spravedlivá. Šancí jsme měli, a těch tutových, tak na 5 zápasů, bohužel jsme neproměňovali a soupeř trestal - z toho mála šancí, co měl, vytěžil téměř maximum. A buďme rádi, že nám Vláďa v závěru zajistil ten bod, který nás v tabulce udržel před soupeřem Jinak to byly dva diametrálně odlišné poločasy, v tom prvním jsme mačkali soupeře na jeho půli, měli šance a on vlastně čekal jen na brejky, šancí měl minimum. V tom druhém to bylo pro mě překvapivě obráceně, soupeř nás mačkal, šance neměl nic moc a my brejkovali a měli šance. Tentokrát (a zcela výjimečně) nás Sepp nepodržel. Celkově k zápasu jednu připomínku - přišlo mi zbytečné se ve 4 (ještě že 5. zůstal vzadu) vrhnout (bezhlavě) do útoku a nechat 3 chlapy soupeře vzadu. Následovala ztráta míče (s tím je třeba počítat, vůbec bych to Vejvičovi nevyčítal, nebyl poslední) a přečíslení soupeře 3 na 1 (ti 4 naši, o co rychleji letěli dát gól, se o to pomaleji vraceli zpátky pomoci bránit) a gól na 2:3 Za 14 dní se posledního mače ani závěrečné nezúčastním, jsem na dovči a budu aspoň na dálku držet pěstičky, bude to zajímavé/vyrovnané až do konce a každý bod bude důležitý. Díky všem za snahu a předvedenou hru, včera i v celé sezóně a už se těším na sezónu další