3B.SUP liga - 7.kolo : Tycho de Brahe SUP - Slepí koně SUP 4:0 (2:0)

publikováno 22.05.2019 (aktualizováno 24.05.2019)

hráno na hřišti Hrabákova 3 od 19:15

Nastoupili (9):  Jára - Mirek - Karel - Jirka - Ota - Vejvič - Vláďa - Michal - Viky

Omluveni (3) : Hanka - Fred - Zdeněk      Fans (2):   Ostravák - Oldtimer

Branky : na  1:0  prostřelil  gólmana opakovanou střelou  Michal   hned  ve 3.minutě  po  nahrávce  od  Jirky,    na  2:0   pak dával  Jirka  v 21.minutě  po  pěkné  kombinaci  a  po  nahrávce  od  Vládi,    na  3:0  dal  hned  v  úvodu  druhé  půle  Karel  pohotově  v 31.minutě   po  přesně  kopnutém   dlouhém  pasu  od  Jirky  a  nakonec  se  prosadil  Vláďa,  když   skóroval   nekompromisně  přesně  k  tyči   v  52.minutě  po  nahrávce  od  Vikyho - 4:0.

Deštivý  podvečer  přinesl   jen  samé  plusy :

1)  přežil  jsem   divokou   jízdu  k  zápasu   na  skútru  po  Jižní  spojce  i   jízdu  domů               2)   naplánoval  jsem  před  zápasem    vítězství.  Splněno -  po  celý  zápas  jsme  měli  jasně  navrh  a  mnoho  našich  šancí  pochytal  výborný  gólman  soupeře,  přesto  pohodové  vítězství             a  nakonec   za  3)  Járovi  jsem  naplánoval  vychytanou  nulu (24  Shutout)  -  nakonec  splněno   i   díky   závěrečnému   velikému  štěstí  při  100%  šanci  soupeře

Odehrané  zápasy  7.kola  :  Bítovská SUP - Vokra 1:5;  Kolotouš SUP - Endoprotéza  1:1;  Vibromax - 1.FC RUM  SUP  1:8;  Radouč "B" - Koliba  0:6 ,  Houbaři - Dehet 1:2 !!!