Úvod » Zápasy » 2019 jaro

3B.SUP liga - 6.kolo : Tycho de Brahe SUP - FC Radouč "B" 2:1 (0:1)

publikováno 05.05.2019 (aktualizováno 09.05.2019)

odehráno na hřišti Hrabáková 3 od 19:15

Na  zápas  dorazil  fotbalový  fanoušek z Atentátu  LaVi (bohemák),  který  po  zápase  komentoval,  že  jsme  předvedli  daleko  lepší  fotbal  než  viděl  minulý  pátek na Julisce.

Značně  oslabeni   předvedlo  všech  6  borců   nadstandardní   bojovný  výkon,  pečlivě  a  důsledně  bránili,   navzájem  se  vzorně  doplňovali,  předvedli  pěkné  kombinační  akce  a  hlavně  neustále  ohrožovali  branku  soupeře.

Branky :  na  0:1  dal  soupeř  přesnou  střelou  k  tyči  v  29.minutě ;   v  31.minutě  využil  zmatku  před   brankou  Radouče  Ota  a  nekompromisně  srovnal   skóre  - 1:1     a   nakonec  v  47. minutě  Michal  jako  poslední  bránící  hráč  přečíslil   soupeře  a  přesně  levou do vinglu rozhodl  - 2:1.

Paráda.  Poděkování  všem

Oldtimer

P.S. Další odehrané zápasy 6.kola : Endoprotéza - Bítovská SUP  3:1;  RUM SUP - Slepí koně SUP 7:0;  Vokra SUP - Houbaři 5:0