3.B SUP liga - 5.kolo : Tycho SUP - Kolotouš SUP 1 : 2 (0:1)

Hráno na hřišti Mikulova 4 od 19:00 hodin

Nastoupili (8) : Jára - Mirek - Zdeněk - Michal - Karel - Ota - Vejvič - Fred

Omluveni (4) :  Jirka - Hanka - Vláďa - Viky    Fans (3):  Roman - Pavel - Oldtimer

ŽK (2)   viděli  Jára  za  hraní rukou mimo vápna  a   Karel  pak  za  faul

Branku  na  1:2  dal  v  55.minutě Vejvič po  nahrávce od Freda.

V  dramatickém   zápase  o čelo  tabulky   předvedla  obě   mužstva  velmi  dobrý  fotbal  hraný  v  rychlém  tempu   s   velkým  nasazením a   častým  zakončením.  Oba  gólmani  byli   nejlepšími  hráči  svých  týmu.  Pochytali  spoustu   přesně   mířených   střel.

Soupeř  trestal  ze  standartek  každé   naše  drobné   zaváhání.     Nejdříve   dal  v  10.minutě  po   zahraném  signálu  z  rohu  gól  na  0:1   a  ve  druhé  půli   pak  dal   přesně  pod  víko  v  48.minutě  na  0:2  po  rozehraném  přímém  kopu.

V  samém  závěru  zápasu   mu  docházely  síly   (hrál  bez  střídání) .  Vejvič   toho  jako  jediný  využil  a  dal   pohotově  v  55.minutě  zblízka   kontaktní  gól  na  1:2, ale  víc  jsme  už  nestihli.   Bohužel.

Zapsal  :  Oldtimer