3.B SUP liga - 4.kolo: Tycho SUP - Bítovská SUP 4 : 3 (2:2)

publikováno 23.04.2019

hráno na hřišti Záběhlice od 19:00 hodin

Nastoupili (9) :  Jára - Jirka - Míra - Michal - Fred - Zdeněk - Ota - Vláďa - Viky    Omluveni (3) : Karel - Hanka - Vejvič
Fans : (3) : Hanka - Ostravák - Oldtimer

Branky :  na 1:0   dal Michal v 3 minutě  z  přímého  kopu;     na 1:1   vyrovnal Robert Hlubuček  v 9.minutě;     na   2:1  dal v 15.minutě  Vláďa  po  nahrávce  od  Freda;                 Honza  Choura  potvrdil  kanonýrské  kopačky  a  v  17.minutě  vyrovnal  na  2:2;                  v  33.minutě  se   prosadil  Fred  po  nahrávce  od  Jirky -  3:2;         na  4:2  dal  Ota  v  53.minutě  po  nahrávce  od  Jirky        a    poslední  slovo  měl  soupeř, který  dal  v  60.minutě  na  4:3  - autorem  branky  byl  M.Vošta.

Zápas  velmi  dobré   úrovně   hraný  v  dobrém tempu   jsme  měli   pořád  pod  kontrolou.   Oba  týmy  si   vypracovaly  spoustu   střeleckých  příležitostí ke  skórování a  gólmani  si  docela  zachytali.