3.B SUP liga - 3.kolo : Tycho SUP - Houbaři 2 : 2 (1:2)

Nastoupili (10) :  Jára - Jirka - Mirek - Zdeněk - Karel - Viky - Fred - Vejvič - Vláďa - Ota

Omluveni (2) :  Hanka - Michal     Fans (3) :   fanynka - Ostravák - Oldtimer

Branky :  0:1 (6);    0:2 (22) ;

1:2 (26)  dal Vejvič  po  nahrávce  od  Jirky

2:2 (37)  dal  Vláďa  po  střílené  nahrávce  od  Jirky

Každý  den  není  posvícení.  Zkušený  soupeř   totiž   trestal   naše  drobné  zaváhání  a   v  22.minutě  vedl  již  2:0.   Ale  díky  nezměrné  bojovnosti    jsme  nakonec  v  dramatickém  zápase   dokázali    srovnat   skóre.

Další  známé  výsledky :  Vokra - Rum  9:2;  Endoprotéza - Dehet 3:1;  Kolotouš - Radouč B  7:2;  Bítovská - Slepí koně 3:5

Zapsal Oldtimer

Osobní profil Ostravak | 18.04.2019 7:45
Zdravím manšafte. Stejně jako minule (před týdnem) jsme nezvládli začátek (nevěděli jsme, kdo co hraje a kdo koho střídá ) a stejně jako minule (zápas s tímto soupeřem) jsme si zpočátku nepohlídali Kolera/Lokvence, i když trenér při nástupu na hřiště řval něco v tom duchu, ať si na něj dáme pozor, že hrají vše na něj a že nás posledně zařízl….. No, a než jsme se „rozkoukali“, bylo to 0:1 Až pak jsme se vzpamatovali, začali hrát (fotbal) a měli i šance, které jsme bohužel neproměnili A soupeř potrestal naši velkou chybu při rozehrávce, na které se podepsali všichni 3 aktéři (podle mě musí balon od brány, a pokud jsem v presu, tak třeba do autu, nekompromisně, opravdu nemáme na to si nahrávat u brány a zapojovat do toho i Seppa), místo toho jsme si asi hráli na Barcelonu, a to i při rychlých rozehrávkách od brány ve druhém poločase. A výsledek? Ztráta míče ať předáním soupeři nebo přihrávkou do autu My nejsme a nikdy nebudeme Barcelona, jsme Tycho, supři !!!! Ještěže Vejvič po velkém důrazu na balon snížil. Druhý poločas byl o dost lepší (kromě těch rychlých rozehrávek od brány a kombinací ala Barcelona ), dřeli jste, běhali nahoru dolů (soupeř překvapivě taky) a Láďovo důrazné vyrovnání bylo víc než zasloužené. Čekal jsem z naší strany ještě 3. fík, ten bohužel nepřišel. I soupeř hrozil, z rychlým protiútoků/přečíslení, Sepp nás ale podržel. Remízu beru jako spravedlivou, i když jsem pořád doufal, že to zlomíme v náš prospěch