3.B SUP liga - 2.kolo : Tycho SUP - Vibromax 2012 4 : 2 (2:1)

Nastoupili (10): Jára - Jirka - Zdeněk - Míra - Karel - Viky - Michal - Ota – Vláďa
Omluveni (2): Hanka - Fred         Fans (2): Ostravák -  Oldtimer

Branky :
na  1:0   dal  v 8.minutě  Karel  po  nahrávce od  Vejviče
na  2:0   dal  v 10 .minutě  Vláďa   po  ideální  nahrávce  od  soupeře
na  3:1   dal  v 46.minutě  Vejvič  do  prázdné   po  geniální  nahrávce  od Vláďi
a  na konečných 4:2  dal  v 52.minutě   Vejvič po samostatné akci

Žlutou  kartu  viděl v 50.minutě  Karel  za  faul  ze  zadu.

Další  zápas  starého, dobrého Tycha.   Dramatické,  vyrovnané  utkání  rozhodla   naše  střelecká  efektivita.    Hráno  v  rychlém  tempu,  soupeř  doplatil  na  užší  kádr.   Navíc   přišel   v  23.minutě  o   hráče,  kterého  se  zlomeninou  levého  zápěstí     odvezla  rychlá  a  proto  dohrával  bez  střídání.

Další  podrobnosti  doplním.

Aktuálně :  Radouč SUP - Bítovská 4:0,   Vokra - Endoprotéza 2:1,  Slepí koně - Houbaři  1:1

Oldtimer

Obrázky k článku

Osobní profil Ostravak | 11.04.2019 7:50
Zdravím manšafte. Přišel jsem natěšen minulým vítězstvím a vítězství jsme slavili i tentokrát, i když super výkon jako posledně to nebyl, ale to bylo dáno zejména soupeřem, který ač oslaben (jediný jejich střídající hráč si zlomil ruku, takže soupeř hrál více než půli bez střídání) . Po počátečním mírném chaosu způsobeným tím, že jsme nevěděli, kdo koho střídá a kde hraje (párkrát jsme hráli jen ve 4) jsme se ujali vedení a v 10. minutě už to bylo 2:0. Já počítal, že už v klidu dokráčíme ke druhému vítězství v sezoně, opak byl však pravdou . Soupeř začal presovat, skvěle si uměl podržet míč, přecházel do rychlých protiútoků (opět jsme vzadu „nezklamali“ a náš poslední někdy nebyl poslední ), běhal, žádný míč pro něj nebyl ztracený, …. a bylo z toho drama až do konce. Drama, se šťastným koncem pro nás , to vítězství jsme si zasloužili, běhali jsme, nahrávali si, měli spoustu šancí, …. absolutórium zaslouží Vejvič a taky Sepp, který nás v kritických chvílích podržel .