3.B SUP liga – 1.kolo : Tycho SUP – Dehet SUP 8 : 2 (6:0)

publikováno 03.04.2019 (aktualizováno 05.04.2019)

hráno : Štěrboholy od 20:15

Nastoupili (8) :  Jára, Mirek, Vláďa, Karel , Vejvič, Fred     Střidali : Zdeněk, Michal     Fans (2): Oldtimer, Ostravák

200.odehraný zápas  jsme  oslavili  velmi  dobrou  fotbalovou  prací.  Doslova  poločas  snů.   Soupeře  jsme  jasně  přehráli v nasazení ,  v kombinaci a  hlavně  v  zakončení.

Branky :
na  1:0  dal  v 3.minutě  Vláďa  po  nahrávce  od  Karla
na  2:0  dal  v 4.minutě  Karel   po  nahrávce  od  Freda
na  3:0  dal  v 9.minutě  Vláďa  po  nahrávce od Mirka (doplněno)

3 body :  Vláďa  3 branky,  Michal :  2  branky, 1 nahrávka
2 body :  Vejvič : 1 branka,  1  nahrávka Fred  2 nahrávky                                         1 bod : Mirek 1 nahrávka (doplněno)

Zapsal :  Oldtimer

Aktuální výsledky 1.kola :  Houbaři – Radouč B  1:5,  Bítovská SUP – Kolotouš SUP  2:4,   Endoprotéza- RUM SUP  2:1, Vibromax – Slepí koně SUP 1:1,  Vokra – Koliba 1:1

Osobní profil Old_Timer | 04.04.2019 15:08
Zdravím, k uvedenému komentáři od Ostraváka není co dodat. Samá radost. Nadstandardní výkon všech, posily týmu nasadily laťku hodně vysoko. Jen tak dál. Tiskovka po zápase je určitě dobrý nápad, navíc je ve středu 10.4 LM : Ajax–Juventus, Manchester Utd.- Barcelona.
Osobní profil Mirek.V | 04.04.2019 8:34
Dovolil bych se přihlásit k jedné asistenci. Vláďovi přes celé hřiště za obranu...
Osobní profil HAFI | 04.04.2019 8:30
To je paráda, gratulace
Osobní profil Viky | 04.04.2019 8:23
Obrovská gratulace!
Osobní profil Ostravak | 04.04.2019 7:56
Zdar manšafte. Prvních 10 minut jsem myslel, že koukám na jiný tým , 4:0, bílí byli rychlí, fotbaloví, hraví, ….., dávali góly a soupeř nestíhal nic, jo nová krev to rozhýbala Čekal jsem, že soupeře budeme dál válcovat, on (i když měl jen 1 na střídání, my 2) překvapivě vyrovnal hru, ba byl dokonce i chvilemi lepší než my a měl i šance, ale Sepp nás bravurně podržel, takže góly jsme přidali jen my a poločas skončil 6:0, nádhera!!! Druhá půle byla v podobném duchu, začátek byl náš, zvýšili jsme na 7:0, pak se hra vyrovnala a dostali jsme 2 fíky, konečný výsledek 8:2 je skvělý začátek do nové sezóny . Celkově hodnotím velmi velmi pozitivně, hlavně hru dopředu (běhali jsme, nahrávali si, ukazovali se, ….., a zakončovali do brány). Ke hře vzadu jednu připomínku mám, naše stará bolístka, zapomínáme na soupeře vzadu, párkrát tam zůstal osamocen (náš poslední si udělal výlet k bráně soupeře a nikdo jej vzadu nenahradil) a buďme rádi, že nás za to dostatečně nepotrestal. Jinak moc děkuji za předvedenou hru, skoro jako na Bazalech za éry Vojáčka, Ličky, … , už se těším na další mač
Jo, příště chceme se Seppem udělat pozápasovou tiskovku , pokud se někdo přidá v takto pozdním čase, budeme jen rádi