3B.SUP liga - 11.kolo : Tycho de Brahe SUP - Houbaři 1:2 (1:1)

publikováno 05.12.2018

hráno v Malešicích od 19:15 hodin

Nastoupili (8) :  Jára - Jirka - Míra - Ota - Hanka - Fred - Vejvič -  Viky

Omluveni (3) : Pavel, Zdeněk, Karel    Fans (3) :  Ostravák - Vláďa - Oldtimer

Branka :  Jirka  Patka  srovnal  na 1:1  v  16.minutě    Sled branek : 0:1, 1:1, 1:2

Vyrovnaný  zápas  hraný  ve  svižném  tempu  nakonec  rozhodla  hodně  šťastná  branka  v  52.minutě,  kdy  z  půlky  zahraný  vysoký  míč  zapadl  do  naší  branky.  Bohužel.

Oldtimer

Osobní profil Ostravak | 05.12.2018 8:40
Zdar manšafte. Celý mač jsem neviděl (v druhé půli jsem asi ¼ hoďky marně hledal zakopnutý balon, který již donesl někdo jiný , takže mi unikl gól na 1:2). Soupeř měl Lokvence, spíš Kolera o pár desítek kg těžšího, který jen stál na naši půli a výborně rozděloval balony, razantně střílel a byl neoddělitelný od balonu. Dvakrát jsme ho v 1. půli neuhlídali a byl z toho gól na 0:1 a šance jako hrom, kterou Sepp bravurně zlikvidoval. V útoku jsme hráli do plných – soupeř jen stál/stínoval nás a nakopával balony na Kolera. Ke konci první a v druhé půli už překvapivě vyrážel do rychlých protiútoků, ty jsme však skvěle pokryli (i když někdy se štěstím). Podle mě rozhodlo to, že jsme nedali první gól, případně po Jirkově rychlé a nádherné vyrovnávací brance nepřidali druhou – soupeř by musel otevřít hru a ….. Výsledek zamrzí, předvedená hra nikoliv, bylo radost se na Vás koukat - běhali jste, bojovali, nedělali chyby (až na výjimky) a hlavně se nehádali. A že jsme neproměnili šance? Stane se, důležité pro mě je, že jsme se do nich dostávali a nebylo jich málo. U mě skoro maximální spokojenost, děkuji všem za předvedenou hru a už se těším na jaro , a před tím na zítřejší závěrečnou