3B.SUP liga - 10.kolo : Tycho SUP - Cormoran SUP 4 : 4 (1:2)

publikováno 22.11.2018 (aktualizováno 02.12.2018)

hráno Mikulova 4 od 19:00 hodin

Nastoupili (8) :  Jára - Viky - Karel - Hanka - Fred - Vejvič - Míra - Ota                   Omluveni (3) :  Jirka - Pavel - Zdeněk                                                  Fans (6) :  Oldtimer + 1 (Jirka) - Ostravák + 1 (Pepa) - Fanclub 2  (Květa + Eva)

Sled branek : 0.2, 1:2, 1:4,4:4

Branky  -  na  1:2   dával v 28.minutě Ota,  nahrával Viky,   na  2:4   dával  v 40.minutě  opět  Ota  po  nahrávce od Vejviče,    na  3:4   proměnil  blafák v 59.minutě  Karel  po  nahrávce  od  Vikyho    a  na  4:4  dal  v  60.minutě   Viky  po   asistenci  Vejviče.

Omlouvám se, ale  protože  se  pozápasová  tiskovka   realizačního  týmu  hodně  protáhla,   doplním   komentář   později.

Zdraví  Oldtimer

Ahoj lidi, konečně jsem si udělal čas napsat něco málo k zápasu. Předně byla kurevská zima a tak většina fans nevydržela. Ale  jejich  škoda.

Před úvodním hvizdem malá komplikace – sudí totiž nedorazili a tak jsme si po dohodě pískali se soupeřem sami. A protože se hrálo převážně v klidu, odpískal Cormoran s píšťalkou od Vikiho zápas celý.

Zápas hraný ve docela svižném tempu měl docela vyrovnaný průběh s jediným rozdílem. Naše šance zůstávaly nevyužity, ale soupeř trestal každé naše zaváhání. I když se Jára v brance překonával, byl v 36.minutě stav 1:4, kdy skóroval bývalý hráč Tycha Petr Morávek a zdálo se být rozhodnuto. Ale boží mlýny melou sice pomalu, ale melou. Zatímco soupeři docházeli síly a hodně zvolnil, získávali jsme stále více ze hry a neustále hrozili. Zatímco naše branka zůstala pro Cormoran už zamčená, my jsme naopak začali své šance proměňovat. A nakonec nejsladčí odměnou bylo srovnání skóre na 4:4, při kterém si Viky gólmana neskutečně vychutnal a dal do prázdné.