3B.SUP liga - 9.kolo : Tycho de Brahe SUP - Rokoska SUP 0:4 (0:1)

publikováno 14.11.2018

hráno na hřišti Štěrboholy od 20:45 hodin

Nastoupili (7) :   Jára  - Míra  - Viky - Ota - Fred - Hanka  a  Karel

Fans (2) :  Ostravák  + Oldtimer

Stejné hřiště  ve   stejném  čase   a  bohužel  stejný  výsledek.  Ale  náš  výkon  byl  úplně   jiný.  V  zápase   hraném  v  dobrém  tempu  si   všichni   hrábli  až   na  dno  svých  sil.  Obětavý   výkon  všech. Soupeř  nás  sice  přehrával,  ale  pozorně  jsme  bránili.   Hodně  míčů jsme  zblokovali  a  co  prošlo,  měl  Jára  v  bráně.  Jasné  šance   Rokosky  pochytal.   Nakonec  netrefený  míč  skončil  po  teči  v  19.minutě   v  naší  síti -  0:1.  Smůla.   I  ve  druhém  poločase  se  obraz  hry  nezměnil.  Bohužel  jsme  si  pechfógl   vybrali   snad   na  celou   sezónu.   V  46.minutě   si  totiž   srazil   Míra   při  obraném  zákroku  před  volným  hráčem  soupeře  centrovaný  míč   k  tyči  a  bylo  0:2.    Vzápětí   jsme  inkasovali  další  tečovanou   polostřelou  v  52.minutě  -   0:3,    no  a  v  59.minutě  nedal   z  boku  volný  soupeř   Járovi  šanci  a  bylo  0:4.

Soupeř  sice   potvrdil  své  kvality,  ale   konečný  výsledek  není   vůbec  spravedlivý.

Zapsal :  Oldtimer