Úvod » Zápasy » 2018 podzim

3B.SUP liga - 8.kolo : Tycho de Brahe SUP - VV Vokra 0 : 4 (0:1)

publikováno 08.11.2018

hráno 7.11. hřiště ve Štěrboholy 3 od 20:45

Nastoupili ( 7 ) :  Jára  - Karel - Mirek - Zdeněk - Fred - Hanky - Ota

Omluveni ( 4 ) :  Jirka - Pavel - Vejvič - Viky

Fans ( 2 ) :  Ostravák + Oldrimer

Zápas  se  nám  vůbec  nepovedl.   Začalo  to  už   před  zápasem .  Velké  problémy  se  sestavou.  Nakonec  nastoupilo  sedm  statečných,  ale  po  pravdě,  výkon   nic  moc.  Špatný.  Chybělo  prakticky  všechno.  Spousta  chyb  ve  hře,  někdy  úplně  zbytečných.   Hned  v  úvodu  jsme  sice  inkasovali,  ale  jinak  jsme  se  docela  drželi.  Hrálo se  převážně  na  jednu  bránu,  bohužel  na  tu  naší.   Soupeř   měl   řadu  tutovek,  ale  Jára  odolával  i  díky  dobře  postaveným  tyčím  a  břevna.  Naše  příležitosti  zůstaly  nevyužity.  Chybělo  více  klidu  a  hlavně  chyběla  finální  přihrávka.  Míč  nás  vůbec  neposlouchal.

Ve  druhé  půli  jsme  se  úplně  sesypali.  Nic  a  nikomu  se  nedařilo.  Chybělo  nasazení  a  hlavně  pohyb.  Neustálé   chyby  při  rozehrávce   či  zbytečné  ztráty  míče.  Navíc  v  zápase   postupně  propukali  naše   emoce.  Neustálé  komentáře  hry  svých spoluhráčů,  hlavně  jeho  chyb.  Neustálé  "rady"  co  měl  a  jak  měl.    Ale  každý  "radil"  by  měl  začít  především  u  sebe.

Soupeř  trestal  každé  zaváhání.     Výsledkem  je  vysoká   prohra.

Příště  hrajeme  s  Rokoskou,  která  si  vede   velmi  dobře.  Pak  následuje  Cormorán,  který  je  tom  podobně.  Asi  nic  moc.

Zapsal  Oldtimer