3B.SUP liga - 7.kolo : Tycho de Brahe SUP - Starci na chmelu SUP B 1 :4 (1 :1)

hráno v Běchovicích od 19:30 hodin

Nastoupili (8) :  Jára - Mirek - Zdeněk - Hanka - Fred - Pavel - Karel - Jirka

Omluveni (3) :   Viky -  Ota - Vejvič

Sled branek :  0:1; 1:1;  1:4

Branka :  v  20.minutě  se  prosadil po samostatné  akci  Fred  a  vyrovnal  na 1:1

Fans (2)  :  Vláďa  Kolankiewicz + Oldtimer

Komentář   později.

Oldtimer

Osobní profil vladakol | 24.10.2018 9:22
Pěkné hřiště, nepříjemný vítr, pěkný zápas, výkon lepší než výsledek. Škoda, že na začátku 2. půle trefil Pavel jen tyč, kdybychom vedli, dopadlo to asi jinak. Takhle to potom vzal na sebe jejich nejlepší hráč č. 11 a dal to pěkně do protipohybu Jardy. Oni dobře kombinovali, drželi míč a do otevřené obrany se jim hrálo lépe. Jednou chybělo Jirkovi pár centimetrů, podruhé se Jarda dohadoval se Zdeňkem.... a dostali jsme další 2 góly. Nám nevyšlo nic, i když třeba Fred šel sám na brankáře, ale dostal se moc blízko k němu. Se dvěma lidmi na střídání a v poměrně vysokém tempu, to bylo určitě náročné. Škoda, ale asi vítězství pro soupeře bylo zasloužené, jen ten rozdíl nemusel být tak velký!!!