3.B SUP ligy - 4.kolo : Tycho SUP – Vibromax 2012 2 : 0 (2:0)

publikováno 02.10.2018

Hráno na hřišti Stodůlky od 20:45 hodin

Nastoupili (8): Fred v brance - Jirka - Zdeněk - Mirek - Pavel - Karel - Hanka - Viky      Omluveni (3):  Vejvič - Jára - Ota    Fans (1):  Oldtimer

Obě   mužstva  předvedla   řadu   pěkných  fotbalových  momentů   a  tak  se  zápas  musel   líbit.   Ve  slušně hraném   utkání  jsme  měli   po  celou  dobu   mírně  navrch  a  díky  Vikymu,  který  měl  dobře  nabito ,  jsme  se    zaslouženě   radovali  z  vítězství.   Hráno  ve  svižném  tempu.    Dobrou  kombinační  hrou  jsme  si  vytvářeli   jednu  šanci  za  druhou.   Soupeř  se  také  snažil,  ale  pouze  dvakrát   zazvonil  do  tyče  a  tak  Fred  vychytal  premiérový  shutout.

Poděkování  všem  za  velmi  dobrý  výkon.

Branky :  na  1:0  dával  v 5.minutě  Viky  do  prázné  po  pěkné  kombinaci   a  nezištné  nahrávce  od  Karla a  na  2:0  se  prosadil v  15.minutě  opět  Viky  z  blízka   pod  víko.   Tentokrát   mu  dobře  nabil   Jirka.

Zapsal :  Oldtimer