Úvod » Zápasy » 2018 podzim

3B.SUP liga - 3.kolo : Tycho de Brahe SUP - Klika C.F.A. SUP 2 : 1 (1:0)

publikováno 25.09.2018 (aktualizováno 28.09.2018)

Hráno na hřišti Štěrboholy od 19:15 hodin

Odehrané zápasy 3.kola : Vibromax 2012 – Starci na chmelu SUP B 1:2,  Kickers 1990 ČFC – Rokoska SUP 3:3,  Houbaři – VV Vokra SV 5:2, Rychlé pípy B - Koliba  3:2,

12. Vibromax 2012 3 0 0 3 3:15 0

Nastoupili  (9) :  Fred - Jirka - Zdeněk - Jirka - Míra - Karel - Ota  - vejvič - Viky

Omluveni (2) :  Jára - Hanka     Fans (1) :   Oldtimer

Proti  nováčkovi  soutěže   jsme   měli    v   zápase    neustále  mírnou  převahu.  Mnoho  brankových   příležitostí   zůstalo  nevyužito.   Zasloužené   vítězství.   Soupeř  snížil  v  59.minutě   po  našem  malém  zaváhání.   Škoda.

Branky dali :  na  1:0  zakončil  nekompromisně   pod  víko  Míra  v  28.minutě  po  autové   nahrávce  od  Jirky  a  na  2:0  proměnil  opakovanou střelou  z  penalty  Ota  v  41.minutě

Zapsal :  Oldtimer