Úvod » Zápasy » 2018 podzim

3.B SUP ligy - 2.kolo : Tycho SUP – Kickers 1990 ČFC 2 : 4 (1:0)

publikováno 10.09.2018 (aktualizováno 13.09.2018)

hráno na Hrabákové 3 od 19:15 hodin

Informace od Jirky :   V  zápase  dobré  úrovně  jsme  dlouho  vedli  1:0,  ale  soupeř  dokázal  otočit  na  2:1.  Ještě  jsme  srovnali  skóre,  ale  poslední  slovo  měl  soupeř.  Tak  trochu  jsme  doplatili  na  pondělní  termín.   Zdeněk, Pavel  a  Carlos   byli  omluveni,  Viky  musel  odejít  o  půli  na  Krysy.  Navíc  se zranil  Jára (kotník?)  a  tak  jsme  dohrávali  pouze  v  sedmi.

Další informace  příště.  Oldtimer

Nastoupili   (9): jirkapatka, pavelfiala, Ota, Mirek.V, Vejvič, HAFI, Sepp, Viky, zdenek
Omluveni   (2): Kopečný, Voda

O  průběhu napsali :
jirkapatka napsal :  Jinak musím všechny pochválit za obětavý výkon. Makali jsme až do konce .   Góly a asistence: Vejvič (Viky), Ota (Jirka)

Vejvič napsal :
Taky se připojuju s pochvalou, bylo to poctivě odmakaný ! Škoda,že se nám nepovedlo udržet vedení déle,díky smolné penaltě....oni by pak byli nervóznější a věřím,že bychom to dotáhli. Každopádně se od tohoto výkonu můžeme odrazit. S jedním na střídání byla druhá půle brutální. Obdivuju Jirku,že maká celý zápas nahoru-dolu. Já jsem od 50 min šlapal vodu.