3.B SUP ligy - 9.kolo : Tycho SUP – Stará Garda SUP 3 : 4 (2:2)

hráno na Děkance od 18:30

Nastoupili (9):  Jára - Jirka - Zdeněk - Fred - Vejvič - Karel - Míra - Hanka - Ota

Omluveni (3) :   Pavel - Viky - Roman

Fans (3):  Vláďa - Oldtimer - Baníkovec z GŘ

Branky :  na 1:0  dával  v  9.minutě  Karel  po  nahrávce od Vejviče,  na  2:0  v  11.minutě  zavěsil Ota  po  nahrávce od Jirky a na 3:2  dal v 35.minutě  Vejvič  po samostatné akci.

Úvod  proti  soupeři s Bohoušem Karafiátem  v  brance vyšel  dokonale.  Ale  vedení  2:0  jsme  neudrželi a soupeř do půle  vyrovnal. Také úvod druhé půle  vyšel dokonale. Opět jsme  vedli  po  vydařené střele Vejviče.  V  dalším  průběhu  jsme  tak  trochu  doplatili  na  vražedné  tempo  a  v  závěru   rychle  ubývaly  síly.   Nakonec  soupeř  rozhodl  o  vítězství  v samém  závěru.  Škoda.