3B.SUP liga - 7.kolo : Tycho de Brahe SUP - Úderka Žižkov SUP 2 : 7 (1 :4)

publikováno 12.05.2018 (aktualizováno 18.05.2018)

odehráno v Hostivaři od 18:15

Podrobnosti  k  zápasu   neznám -  bude  doplněno.

Smutné, 9 lidí na zápase a stále  žádné informace.  Výsledek uveden na webu PSMF.

Viky napsal  15.05.2018 6:07
Odehráli jsme dobré utkání, kde výše skóre neodpovídá obrazu hry. Soupeř v první půli ztrestal všechny naše chyby gólem, naopak my jsme šance neproměnili.

Na 1:0 dával Pavel Kopečný (nahrával Mirek?),

na 2:5 dával Pavel Fiala (nahrával Viky). Poločas 1:5.

Nastoupili : Jarda - Jirka, Mirek, Zdeněk, Fred - Pavel K.,Vejvič,Viky,Hanka

Ještě komentář rozhodčího :
Úderka přejela Tycho ve velkém stylu. Tycho nemělo sílu a kvalitu na vzdorování v tomto utkání. Úderka rozhodla svou kvalitou v zakončení.
Góly Tycha :  2. Z. Lust 1:0, 45. P. Fiala  2:5