4.kolo : Tycho de Brahe SUP - Koliba 2 : 2 (1:0)

hráno ve Stodůlkách 19:30 hodin

Nastoupili ( 9) :  Jára - Jirka - Zdeněk - Míra - Pavel - Fred - Vejvič - Hanka - Karel

Omluveni (4) : Viky - Ota - Vláďa - Roman

Fans : 1  ( Old_timer)

Branky :  na 1:0  tečoval  Fred  míč  do  branky  v 10.minutě  po  střele  Pavla ,  na 2:0  skóroval  po  opakované  střele  Karel  v  33.minutě.

Dramatický  zápas  se musel  líbit.   Hráno  ve  svižném  tempu s  celou  řadou  pěkných  fotbalových  kombinací  s  častým  zakončením.  Nakonec asi  spravedlivá  remíza.

Náš  zodpovědný  výkon  všech   při   hře,  zéjmena  při  přebírání a zpomalování  Sadílka (bývalého lig.hráče  Bomemky).  Zaslouženě  jsme  odskočili  na vedení  2:0, ale  další  šance  zůstaly  nevyužity.  Bohužel.  Také  soupeř  měl  řadu  dobrých  příležitostí  a   Jára  Sepp   si  docela  zachytal.  Odolával   až  do  40.minuty, kdy  Koliba  nejprve  dala  na 1:2  a    vzápětí  v 43.minutě   po  rychlé  akci   vyrovnala  na  konečných  2:2.   Škoda

Poděkování  všem  za   dobrou  hru.   Příště  to  už  určitě  vyjde.