3.B SUP ligy - 4.kolo : Tycho SUP – Lucian 0:0

Nastoupili (9): jirkapatka, Kopečný, Ota, vladakol, zdenek, Mirek.V, Voda, HAFI, Sepp
Omluveni (2): Kukulin, Viky

Diskuze k zápasu
 Ota | 12.10.2017 1:10
Ježíš, tak to teda moc děkuju :-) jsou to teda skoro 3 týdny, ale to je teď jedno, už se o tom nebudeme bavit :-) konec tečka. Snad jsem aspoň nějak přispěl i k bránění, když dopředu to nebylo úplně ono. Moc to ani tolik nešlo, soupeř byl kvalitativně lepší, co si budeme nalhávat - kolikrát útočil a střílel i jejich brankář  . Ale zejména druhá půle odmakaná od všech, i nějaké šance tam byly. A to co nám prošlo lapil Sepp. Souhlasím, že je to jeho moc povedený zápas. Máklo se, a bod s prvním, tak asi dobrý

jirkapatka | 11.10.2017 23:31
Remíza 0:0. Hodně náročné a běhavé utkání. Na šance vyrovnaný zápas, ale v druhém poločase měl Lucián převahu a šance. Tradičně nás podržel Jarda. Všichni podali výkon nadoraz. Hlavně bych chtěl ocenit Otu, který nastoupil 14 dnů po operaci nosu

Zapsal : Oldtimer