Úvod » Zápasy » 2017 jaro

9.kolo : Tycho de Brahe SUP – Bítovská SUP 3 : 6 (2:1)

publikováno 20.06.2017 (aktualizováno 22.06.2017)

Hráno : Záběhlice od 17:45

Nastoupili :  Jára „Sepp“ Pilecky  v brance, v  obraně  se  potili  Ota Ditz - Karel Vodička - Vláďa Kolankiewicz, v  poli  pak  Viky Kassl  - Michal Košťál - Roman Malík.

Branky  :  v 10.minutě  dával na 1:0  Ota Ditz   po  nahrávce od  Vládi,
                v 17.minutě  dával na 2:0  Karel Vodička bez asistence
                v 33.minutě  se trefil na 3:1 Vláďa Kolankiewicz  po autu od  Romana

Nejlepší  hráč  podle  rozhodčího :  Viky  Kassl

Hráno  za  úmorného  vedra.  1.poločas  jasně v naší  režii, ale  pak  nám  došly  síly  a  Bítovská  nakonec  ve  druhé  púli  využila  více  hráčů  na  střídání  a  bylo  vymalováno.

Poděkování všem  za  maximální  nasazení  a  obětavou  hru.