Úvod » Zápasy » 2017 jaro

7.kolo : Tycho de Brahe SUP - Prohibice 0 : 6 (0:1)

publikováno 01.06.2017

hráno : Mikulova 4

Nastoupili (8): Jarda „Sepp“ Pilecky  v brance, v obraně  se  potili  Zdeněk Lust  -  Ota Ditz  – Vláďa  Kolankiewicz a Karel Vodička  a v poli  hráli  Jirka Patka - Viky Kassl a Hanka Filipová.

Omluveni byli  (5) :  Míra Volák – Michal Košťál – Pavel „Mydloch“ Živný – Pavel Kopečný - Radek Malík

Ligový lídr potvrdil  svojí kvalitu a  nedal  nám  vůbec  "čuchnout" .  Hodně  běhavý  soupeř  neustále  zaměstnával  naší  obranu  a  dlouho  se  nemohl  prosadit.  Velmi  dobře  jsme  totiž  bránili  a  Jára  v  bráně  si  opravdu  zachytal.   Nakonec  jsme  inkasovali  až  v  samém  závěru  úvodní  půle.  Po  rozehraném  rohu  zapadl   nešťasně  míč  do  naší  sítě - 0:1.  Smůla.

Ve  druhém  poločase  už  to  bylo  o  něčem  jiném.  Hráči  Prohibice  neustále  tlačili  a  jak  přicházeli  ve  hře  naše  chybičky,  narůstalo  skóre  ve  prospěch  soupeře,  který  každé  zaváhání  trestal.