Úvod » Zápasy » 2017 jaro

6.kolo : Tycho de Brahe SUP – Slepí koně SUP 2 : 2 (2:1)

publikováno 24.05.2017 (aktualizováno 01.06.2017)

Hráno : Hrabákova 3 od 19:15

Nastoupili (9): Jarda „Sepp“ Pilecky  v brance, v obraně  se  potili  Míra Volák – Zdeněk Lust -  Ota Ditz – Pavel Kopečný a Karel Vodička  a v poli  hráli  Viky Kassl  - Hanka Filipová a  Radek  Malík

Omluveni byli  (4) : Jirka Patka- Vláďa  Kolankiewicz – Michal Košťál – Pavel „Mydloch“ Živný

Fans :  2

Branky : hned v 1.minutě  se prosadil Viky Kassl  a po nahrávce od  Pavla Kopečného  dával  na 1:0.  A v 5.minutě  už to bylo 2:0  a  opět  zavěsil  Viky Kassl. Tentokrát  mu  nahrál  Ota Ditz.  Vypadalo to  na  pohodový  zápas.  Ale další  šance  jsme  už  nedali.  Naopak se  prosadil  soupeř,  který  nakonec  srovnal skóre  a  tak  zápas  skončil  remízou. Asi  zaslouženou.

Slíbený komentář :  Díky  navigaci  od  Hanky  jsem  tentokrát  v  obchodním  centru na  Chodově  nebloudil,  ale  přesto  jsem  dorazil   až  v  průběhu  1.poločasu  za  stavu  2:1.  A  po  pravdě,  moc  fotbalové  krásy  od  zhruba  20.minuty   k  vidění  nebylo.  Klasický   koncert  SUP  ligy,  kdy  sice  krásně  víme  jak,  ale  už  není  čím. Nohy  ne  vždy  totiž  pochopí  náš  dobrý  úmysl   o  krásnou  fotbalovou  akci.  A  z toho  pramení  spousta  nevynucených   chyb  a   zbytečných  ztrát  míče,  kdy  dobře  rozehranné  a  nadějné  situace   jsme  většinou   „podělali“  zkaženou  finální  přihrávkou.  Přesto  jsme  mohli  vyhrát,  ale  naše  tutovky  na  skórování  skončili  buď  těsně  vedle – např.  hlavička  Oty do  odkryté  branky  a  nebo  na  břevně  po  pohotovém   zakončení  Karla  do  prázdné  branky.