5.kolo 3.B SUP ligy - Tycho de Brahe SUP - Koliba F.C.V 2:0 (0:0)

hráno ve Stodůlkách od 19:30 hodin

Nastoupili (8) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Mirek Volák - Zdeněk Lust -  Pavel Kopečný - Viky Kassl  - Karel Vodička  - Roman Malík

Omluveni ( 4): Vláďa Kolankiewicz – Ota Ditz - Hanka Filipová – Pavel „Mydloch“ Živný      Nepřišel Michal Košťál

Fans (1) :  Oldtimer

Branky: v 39. minutě se prosadil Karel Vodička po ideální přihrávce od Pavla Kopečného   a do prázdné  branka dal zkušeně  na 1:0.  V době  největšího  tlaku  soupeře  se  prosadil  jako  správný  kapitán  Jirka Patka v 58.minutě  a přesnou  ranou  k tyči  nedal  gólmanovi  šanci - 2:0.  Nahrával  Zdeněk Lust.

Zápas  dobré úrovně  měl  vyrovnaný  průběh  a  hrálo  v docela  rychlém  tempu.  Šance  střídala  šance  a  oba  gólmani  si  opravdu  zachytali.   Nakonec  jsme  po  dobrém  výkonu  všech  brali  zaslouženě  oba  body.

Soupeř má v týmu řadu zkušených fotbalistů, kteří pod vedením fotbalového  matadora Sadílka s ligovými  zkušenostmi  hrají  na domovském hřišti ve Stodůlkách. V  úvodním vzájemném zápase nás dokonale zaskočil a vyhrál 13:1. Tak trochu zápas blbec. Skoro to vypadalo, že  všechno,  co  nakopl  do  brány,  skončilo  gólem.  Ale  od  té  doby  uplynulo  již  hodně  vody a už  nehrajeme  tak  naivně.  Dokonce se Koliba  stává náš  oblíbený soupeř. I v minulém zápase jsme totiž vyhráli o dvě branky.  Ale  k vítězství to byla hodně dlouhá cesta a vůbec  nebyla jednoduchá. Všichni se na place doslova vyždímali a hráli  opravdu naplno, hra se  neustále přelévala od jedné brány ke druhé  a  tak  se muselo často střídat.

Díky  všem  za  nasazení  a  bojovnost.  Jen   tak  dál.