Úvod » Zápasy » 2017 jaro

3.kolo : Tycho de Brahe SUP – Kapr tým SUP 2 : 4 (0:2)

publikováno 26.04.2017

Hráno : Malešice od 18:00

Nastoupili : Jarda „Sepp“ Pilecký  v brance, v  obraně  se potili  Ota Ditz – Pavel Kopečný - Karel Vodička - Zdeněk Lust a  Vláďa  Kolankievicz.  V poli  pak  hráli  Viky Kassl  - Jirka Patka - Hanka Filipová – Roman Málek (nová posila)  a  oslavenec  Pavel „Mydloch“ Živný  (100. start  za  SUP).

Omluven :  Míra Volák    Nepřišel :  Michal Košťál  ?

Branky :  v 46. minutě  se  nejlépe  zorientoval před  brankou  Karel  Vodička  a  ze  štěstím  dal  na 1:3.  A  ještě  v  samém  závěru  se  ještě  prosadil  v 57.minutě   důrazně  hrající  Pavel  Kopečný,  který  zužitkoval  nahrávku  od  Karla  Vodičky a  nekompromisně  upravil  skóre  na  2:4.

Co  napsat  k  samotnému  zápasu.  Hrál  se   standardní  fotbálek   kategorie  SUP  ligy.   Hra  se  neustále  přelévala  od  jedné  brány  k  druhé  a  obě  mužstva  se  neustále  snažila  o  zakončení.   Ale  tak  trochu  překvapilo, řečeno  tenisovou  termitologií, množství  nevynucených  chyb  u  tak  řadu  zkušených  matadarů.  Z  mého  úhlu  pohledu  musím  konstatovat, že  Kapr  tým  byl  o  prsa  korejské  ženy  fotbalovější  a  v  zápase  udělali  jeho  borci  o  něco  méně  chyb.

Zápas  jsme  začali  s  novou  posilou  do  pole  docela  aktivně  a  v  úvodu  jsme  dokonce  soupeře  několikrát  zaskočili  a  mohli  i  skórovat.  Žel,  při  zakončení  jsme  nebyli  dost  důrazní   a  tak  se  skóre  neměnilo.  Tak  trochu  smůla.  To  naopak  soupeř  každé  naše  větší  zaváhání  gólově  trestal  a  tak  zápas  skončil  jeho  zaslouženou  výhrou.