Úvod » Zápasy » 2017 jaro

1.kolo : Tycho de Brahe SUP - Domácí potřeby SUP 2 : 9 (1:1)

publikováno 05.04.2017

Hráno na hř. Litvínovská od 18:15 hod

Nastoupili :  Viky Kassl v  brance,  v  obraně  se potili Míra Volák - Vláďa Kolankiewitz - Zdeněk Lust - Ota Ditz.  V poli  byli  Jirka Patka - Hanka Filipová - Pavel "Mydloch" Živný  - Karel Vodička

Branky :  v 30.minutě  dával na 1:1  Jirka  Patka  po  ideální  nahrávce od  Hanky   a  v  60.minutě  korigoval  po  samostatné  akci  Vláďa  na  konečných  2:9

Zápas  hraný  v  rychlém  tempu  byl  vyrovnaný  pouze  v 1.poločase.  Ve  2.půli  soupeř  všechny  naše  chybky  při  rozehrávce,  i  všechny  naše   chybky  při  bránění  a   všechny  naše  zmatky  ve  hře  neustále   gólově  trestal.