3.B SUP - 13.kolo : Tycho de Brahe SUP - 1.FC Dehet Old SUP 5:2 (0:1)

Nastoupili : Viky Kassl - Jirka Patka - Hanka Filipová - Zdeněk Lust - Karel Vodička - Vláďa Kolankiewicz - Ota Ditz - Míra Volák

2:2 Jirka Patka (54), As. : Míra Volák

3:2 Karel Vodička (56), As.  : ?

4:2 Míra Volák (58), As.  ?

5:2 Karel Vodička (59), As. : Ota Ditz

Zajímavostí  zápasu  bylo  to,  že  o  vítězi  bylo  rozhodnuto  již  před  zápasem.  Soupeř  se  totiž  nesešel  a  tak  se  nakonec  začalo  jen  díky  naší  "výpomoci".

V  průběhu  úvodní  půle  dorazila  bloudící  posila  a  tak  nakonec  odehrál  Dehet  první  poločas  v šesti.

Na  úrovni  závěrečného  zápasu  sezóny  bylo  znát,  že  hrají   týmy  z  dolní  poloviny  tabulky.  Sice  hodně  snahy,  ale  také  spousta  chyb  při  hře.  O  úvodní  branku  se  postaral  nejlepší  hráč  soupeře,  který  po  rychlém  přečíslení  z  brejku  zaskočil  nejen  bránícího  beka,  ale  i   náhradního  čapáka  a  pohotově   se  štěstím  propasíroval   v  25.minutě  míč  do  naší  sítě - 0:1.

O  poločase  jsme  vyměnili  gólmana  a  také  jsme  stáhli  "posilu"  a  tak  soupeř  musel  dohrávat  pouze  v pěti.  Přesto  dokázal  využít  naše  zaváhání  při  rozehrávce  a  v  35.minutě  dával  do  prázdné  branky  na  0:2.   Na  chvíli  se  naše  hra  úplně  rozpadla,  ale  poměrně  brzy  jsem  soupeře  začali  přehrávat  a  neustále  jsme  se  tlačili  do  zakončení.   Nakonec  úspěšně,  ale  skóre   jsme  přetlačili   v  náš  prospěch   až  v   samém  závěru.

Vítězství, ale  bylo  to  hodně  upachtěné.

Po  zápase  proběhla  krátká  porada  o  závěrečné.  Právě  skončené  sezóna  patří  do   kategorie  těch   neúspěšných  a  určitě  je  toho  spousta,  co  je  třeba  probrat.  Účast  zatím  nic  moc  a  tak  doufám,  že  se  to  změní.

V  nejbližších  dnech  také  dorazí  Přihláška  na  Jaro 2017.