3.B SUP liga - 11.kolo : Tycho de Brahe SUP – FC Cormoran SUP 3:3 (1:2)

Hráno : hřiště Mikulova 2 od 18:15 hodin

Nastoupili (7): Jára "Sepp" Pilecký (B) - Mirek Volák - Hanka Filipová - Pavel Kopečný - Viky Kassl © - Vláďa Kolankiewicz - Ota Ditz

Omluveni (8): Tonda Tichý - Zdeněk Lust - Jirka Vojta - Pavel „Mydloch“ Živný - Jirka Patka - Rosťa Sládek - Karel Vodička - Michal Košťál

Fans (1): Oldtimer

Branky:                                                                                                                                                                                              1:2 - v 26.minutě zužitkoval Viky Kassl ideální nahrávku Míry Voláka

2:2 - v 35.minutě nabil z autu Viky Kassl překrásně Vláďovi Kolankiewiczovi, který se nemýlil,

3:2 - v 38.minutě se od lajny gólově prosadil opět Vláďa Kolankiewicz po nahrávce Pavla Kopečného

Je znát, že se blíží konec sezóny. Samé absence a tak jsme zápas začali pouze v 6. A to se mně ještě podařilo neskutečně zaspat a tak jsem dorazil ze zpožděním, ale v pravý čas, abych viděl oba góly sebevědomého soupeře. Naštěstí proměnil jednu ze šancí v závěru prvního poločasu Viky a soupeř malinko znejistěl. A to ještě dorazil Ota Ditz a tak bylo hned veseleji. Díky střídání jsme zápas vyrovnali nejen herně, ale brzo i brankově. A vzápětí bylo ještě lépe. Zavinil to Vláďa, který měl dobře „nabito“. Bohužel naše další šance zůstali nevyužity. Soupeř docela znervózněl, neustále nejen „brečel“, ale neustále i hrozil, ale Jára čaroval a několikrát mu pomohly i dobře postavené tyče. Nakonec soupeř  v samém závěru vyrovnal. Podle mě spravedlivá remíza.

Hráno za neustálého deště v docela svižném tempu. Všichni si hrábli až na dno, ale stálo to za to.

Výborný výkon všech. Děkuji. Jen tak dál. Jen by to chtělo příště více lidí.   Oldtimer