3.B SUP liga - 10.kolo : Tycho de Brahe SUP – CF Bílý lev SUP 2:3 (1:0)

Hráno : hřiště Hrabákova 2 od 19:45 hodin

Nastoupili ( 8) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Hanka Filipová © - Rosťa Sládek - Mirek Volák - Pavel Kopečný - Viky Kassl - Vláďa Kolankiewicz - Michal Košťál

Omluveni ( 7): Tonda Tichý - Jirka Patka - Zdeněk Lust - Jirka Vojta - Pavel „Mydloch“ Živný - Karel Vodička - Ota Ditz

Fans (1) : Oldtimer

Branky:
1:0 - v 16.minutě zužitkoval Pavel Kopečný ideální nahrávku od Vikyho Kassla
2:0 - v 39.minutě střílenou přihrávku Pavla Kopečného ideálně a zkušeně tečovala Hanka Filipová do branky
2:1 - v 49.minutě využil soupeř naše malé zaváhání po rozehrání autu a „propálil“ nechytatelně míč pod břevno naší branky
2:2 - v 51.minutě se nejlepší hráč soupeře po rohu krásně uvolnil a dal přesně nechytatelně k tyči
2:3 - v 56.minutě soupeř po rychlém brejku doslova rozebral naše bránící hráče a nakonec zavěsil do naší prázdné branky

V zápase velmi dobré úrovně jsme převedli do zhruba 50.minuty docela obstojný výkon. Dobře jsme se pohybovali, pozorně jsme bránili a snažili jsme se o časté zakončení. Ale při tom jsme měli tak trochu pech. Několikrát jsme jen těsně minuli odkrytou branku a nebo jsme trefovali břevna či tyče. Nakonec další prohra. Prostě pech. Tak dlouho jsme totiž fotbalového boha provokovali, až se asi rozlobil a v závěrečné fázi nám to pěkně zavařil. Jinak si to fakt neumím vysvětlit.