3.B SUP liga - 3.kolo : Tycho de Brahe SUP – Lucián FC SUP 2:2 (1:0)

Hráno : hřiště Štěrboholy 3 od 20:30 hodin

Nastoupili (10) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Rosťa Sládek - Mirek Volák - Pavel Kopečný - Viky Kassl - Karel Vodička - Vláďa Kolankiewicz - Michal Košťál - Ota Ditz
Omluveni ( 5): Tonda Tichý - Hanka Filipová - Zdeněk Lust - Jirka Vojta - Pavel „Mydloch“ Živný
Fans (1) : Oldtimer
Branky: - 1:0 v 19.minutě zužitkoval Jirka Patka ideální nahrávku patou Karla Vodičky
               - 2:2 v 56.minutě nabil Viky Kassl překrásně Karlovi Vodičkovi, který nekompromisně srovnal skóre

Krása Hanspaulské ligy je v tom, že se v zápasech potkávají bývalí spoluhráči či jenom dobří známý a tak je průběh takový „vyhecovaný“ v uvolněném a přátelském duchu. Náš soupeř má bohaté zkušenosti a hlavně fotbalové kvality. Zejména „škodili“ naši dobří známý Vaculík a Martínek.

Zápas se musel líbit. Hráno v dobrém tempu s řadou oboustranných brankových příležitostí a po vyrovnaném průběhu skončil nakonec díky „Seppovi“ (jednoznačně nejlepší hráč zápasu) zaslouženou dělbou bodů. Možná se jeví bod jako ztráta, ale díky za něj. Nemá cenu komentovat neodpískaný faul soupeře a jeho následný gól při přečíslení v 53.minutě na 1:2. Prostě kvalita, či spíše nekvalita sudích patří ke koloritu Hanspaulské ligy. Upřímně, ano, faul to byl, ale přestat hrát a rozhazovat rukama a jen komentovat situaci, kdy dochází k přečíslení naší rozhozené obrany, není možné.

Díky všem za nasazení a bojovnost. Jen tak dál.