3A SUP liga - 10.kolo : Tycho de Brahe SUP - Žvahov 4:1 (1:1)

publikováno 24.05.2016

Hráno na Hrabákové 2 od 19:45

Nastoupili ( 8 ) :   Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka (C) - Tonda Tichý - Viky Kassl - Pavel Kopečný - Hanka Filipová - Vláďa Kolankiewicz - Karel Vodička

Omluveni ( 5) :  Zdeněk Lust - Michal Košťál - Mirek Volák - Jirka Vojta - Rosťa Sládek - Radek Loužecký

Branky :  1:0  v  20.minutě proměnil Jirka Patka  nechytatelně  přihrávku  od Pavla Kopečného,               2:1  v  38.minutě  pro  krásné  fotbalové  akci  dával Pavel Kopečný  do  prázdné  po  ideální  přihrávce  od  Karla Vodičky,              3:1  v  49.minutě  ještě  hezčí fotbalová  akce  po  ose  Karel Vodička  dal  z  první  na  Hanku  Filipovou,  která  z  první  našla  před  brankou  Pavla  Kopečného, na  kterého  zívala  prázdná  branka,  ale  obránce  byl  o  chloupeček  rychlejší  a  sám  zakončil,             4:1  v   60.minutě  a  opět  vlastní.   Vláďa  Kolankiewicz  totiž  pohotově  krásně  zakončil  ideální  přihrávku  od  Karla  Vodičky,  ale  gólman  vyrazil  na  roh.  Ten  Vláďa  Kolankiewicz  zahrál  šikovně  a  po  odrazu  od  soupeře  skončil  míč  v  síti.

Fans ( 1) :   Oldtimer

Se  Žvahovem  máme  velmi  negativní  bilanci  a  tak  jsme   měli  o  motivaci  postaráno.  Nakonec  jsme  se  i  přes  mnoho  omluvenek  sešli v  ideálním  počtu  a  po  vyrovnaném  průběhu  jsme  nakonec  zaslouženě  vyhráli.

Díky  všem  za  nasazení  a  zodpovědný  týmový  výkon.