3A SUP ligy - 9.kolo : Tycho de Brahe SUP – Enzian 1:2 (0:1)

Nastoupili ( 8) : Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Vláďa Kolankiewicz - Jirka Vojta - Hanka Filipová - Zdeněk Lust - Pavel Kopečný - Karel Vodička

Omluveni ( 6): Tonda Tichý (zranění VET) - Rosťa Sládek (zranění)  -  Michal Košťál - Viky Kassl (VET) - Radovan Poutecký (zranění) - Mirek Volák (zranění)

Fans (1) :  Oldtimer

Branka: 1:2 - v 50.minutě  proměnil trestný kop Jirka Patka

Průměrný  zápas  měl  vyrovnaný  průběh.  Hned  od  úvodních  minut  se  nám  při  zakončení doslova  „lepila“ smůla  na  paty.  Naše  dobré  příležitosti  zůstaly  nevyužity,  to  soupeř  proměnil  hned  tu  první.  Využil naší chybnou  rozehrávku a po přečíslení 3 na 1 dal  v 20.minutě  s přehledem  na  0:1.  Ani  ve  druhé  půli  to  nebylo  lepší.  Naopak  ve  40.minutě  se  borec  soupeře  krásně  brankově  prosadil  a  bylo  to  0:2.  A  bylo  ještě  hůř.  Nejdříve  musel  vystřídat  zraněný  Jirka  Vojta  a  v závěru odkulhal  i  Zdeněk  Lust  a  tak  musel  na  plac  i  přes  zraněnou  nohu  Karel  Vodička.  Malou  jiskřičku naděje  vykřesal  v 50.minutě  Jirka  Patka,  který  jako  správný  kapitán  proměnil  trestný  kop  1:2.  Vzápětí  jsme  mohli  i  několikrát vyrovnat,  ale  ten  nahoře  nás  nemá  rád  a  tak  jsme  prohráli docela  zbytečně  další  zápas.  Škoda.