3A SUP ligy - 7.kolo : Tycho de Brahe SUP – Socra SUP 2:2 (1:1)

Nastoupili ( 6): Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Vláďa Kolankiewicz - Mirek Volák - Hanka Filipová - Zdeněk Lust

Omluveni ( 6): Tonda Tichý (zranění VET) - Rosťa Sládek (zranění) - Pavel Kopečný (VET) - Karel Vodička (zranění VET) - Viky Kassl (VET) - Radovan Loužecký (zranění)

Nepříšli ( 2):  Michal Košťál ( ? ) – Jirka Vojta

Fans (1):  Oldtimer

Branky: 1:0 - v 8.minutě  dala  Hanka Filipová  na  1:0   po ideálním přituknutí od Zdeňka Lusta;             2:1 - v 49.minutě  Jirka Patka proměnil do prázdné branky ideální nahrávku od Zdeňka Lusta

Nastoupili jsme značně oslabeni díky pondělnímu termínu a zápasům VET ligy  a  celý  zápas  jsme  hráli  bez  střídání.  Po celý  zápas  jsme  se  spíše  bránili  a  vyráželi  jsme  spíše  do  brejků.  Soupeře  jsme  dvakrát  brankově  potrestali  a  naše  pevnost  dlouho  odolávala.  Díky  nasazení  všech,  doslova na  hranici  sebezničení, jsme nakonec  brali  bod.  Soupeř  horko – těžko  srovnal  skóre až v 55.minutě.  Zlatý  bod.

Díky  všem  za  nasazení  a  bojovnost.  Jen   tak  dál.

Příští kolo máme volno, hrajeme až za 14 dní – a to opět v  pondělí  (opraveno) 16.5. na hřišti Mikulova 4  od 19:30 hod.  Protože  míra  omluvenek i důvody absencí byla  velká, doporučuji  všem  malé  zamyšlení  a  nastavení  priorit ve  prospěch suprů.  Hrát  zápasy bez střídání  je totiž smrtelné.  A  taky  to  vypadá, že je  i  smrtelné  hrát  více soutěží.

Oldtimer

Ještě  aktuální  výsledky : Bítovská SUP – Torzo AFZ   0:3 !!!!Kapr tým  SUP – Enzian 3:2