3A SUP ligy - 6.kolo : Tycho de Brahe SUP – Kapr tým SUP 2:3 (2:2)

Hráno na hřišti Meteor 8 č. 1 od 20:15 hodin

Nastoupili (8): Jára "Sepp" Pilecký (B) - Jirka Patka © - Pavel Kopečný - Vláďa Kolankiewicz - Viky Kassl - Mirek Volák - Hanka Filipová  - Tonda Tichý

Omluveni (4): - Rosťa Sládek - Karel Vodička  - Zdeněk Lust - Michal Košťál

Nepříšel (1):  Jirka  Vojta

Fans (1) :  Oldtimer

Branky: v  5.minutě  dal  Pavel Kopečný  na  1:0   as. Míra Volák                 v 12.minutě  Hanka Filipová dala na 2:0  as. Viky  Kassl

V   57.minutě  jsem si  vzpomněl  na slova Jardy Jágra po jeho  posledním  zápase sezóny -  bohové  nahoře  při  nás  vůbec nestáli.   Právě  v  této   minutě  totiž  rozhodl  soupeř  o  svém  vítězství.  Po  ztrátě  míče  kousek  za  půlkou  jsme  faulem   přerušili  hru.  Soupeř  zahrál  míč  do  ohně  tak  šikovně,  že  míč  po  naší  teči  zapadl  do  branky  a  bylo.  Prostě  smůla.  Našim  šancím  o  vyrovnání  chybělo  velice  málo (pěkná hlavička Vládi či jeho šikovná patička),  ale  nebylo  nám  přáno.

Přitom úvod  zápas  nám vyšel  excelentně.  Nejprve  v 5.minutě  našel Míra na  vápně  Pavla a  ten  krátkou svižnou  nedal gólmanovi šanci – 1:0. Vzápětí Viky vyslal v 11.minutě  svoje  obávané  torpédo, které  brankář  neměl šanci udržet a Hanka  byla  v pravý  čas na  správném  místě  a  pod  víko  dala  na  2:0.  Bravo.  Bohužel  jsme  tím  soupeře  tak  trochu  „probudili“  a  ten  po  rychlých  brejcích   ještě  v první  půli 2x  skóroval  do prázdné.  Další  oboustranné  šance  zůstali  dlouho  nevyužity. Například  naši největší  tutovku  dal  Pavel  pouze  do spojnice  břevna a tyče.  Bohužel.  Nakonec  rozhodla  57.minuta.

Díky  všem  za  nasazení  a  bojovnost.

Oldtimer

Ještě aktuální výsledky :  Vibromax 2012 – Houbaři  15:3,   Bítovská SUP – Žvahov 5:1